23 Şubat 2019 Cumartesi 07:44
-7° Parçalı Bulutlu (SAKİN HAVA)
'Cazibe Merkezleri' Başvuru Almaya Başladı Ekonomi

'Cazibe Merkezleri' Başvuru Almaya Başladı

28 Ocak 2017 21:19


23 İli Kapsayan, 'Cazibe Merkezleri Programı' Başvuru Almaya Başladı

 

Doğu ve Güneydoğu Anadolu Bölgelerinde 23 ili kapsayan ve yatırımcılara çeşitli alanlarda ve sektörlerde uzun vadeli destekler sağlayacak, 'Cazibe Merkezleri Programı' başvuru alınmaya başladı.

Erzurum, Erzincan, Bayburt ve Gümüşhane’nin de Program kapsamında yer aldığı 'Cazibe Merkezleri Programı' ile yatırımcılara yatırım yeri tahsisi, anahtar teslim fabrika binası yapımı, yatırım ve işletme kredisi desteği, çağrı merkezi yatırım desteği gibi cazip destekler sağlanıyor.

Program başvurularının www.kalkinma.com.tr web sitesinde bulunan, 'Başvuru Dilekçesi', 'Başvuru Formu' ve 'Taahhütname' doldurulup imzalandıktan sonra istenen diğer belgelerle birlikte Kalkınma Bankası’na veya bankaya iletilmek üzere Kuzeydoğu Anadolu Kalkınma Ajansı (KUDAKA) Yatırım Destek Ofislerine “CMP Kapsamında Başvuru Teslim-Tesellüm Belgesi” imzalamak suretiyle teslim edilmesi gereiyor.
 

Çağrı Dönemi 27 Şubat'ta Son Buluyor

KUDAKA taraından açıklamada, 'Cazibe Merkezleri Programı' 1. Başvuru Çağrı Dönemi 24.01.2017 - 27.02.2017 tarihleri arasında gerçekleştirilecektirileceği kamuoyuna duyruldu.

Kaynak: KUDAKA

ESMEK Ürünleri Avrupa Pazarında!
1 Puanlık Kayıt Dışılığın Maliyeti, 1,9 Milyar

İlginizi Çekebilir

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.