24 Mart 2019 Pazar 12:25
-2.86° Yoğun Bulutlu (HAFİF ESİNTİ)
Vali, EYOF'a Tüm Erzurum'luları Davet EttiGüncel

Vali, Eyof'a Tüm Erzurum'luları Davet Etti

9 Şubat 2017 16:41


Vali Azizoğlu, Erzurum'luları EYOF Açılışına Davet Etti
 

Erzurum Valisi Seyfettin Azizoğlu, Erzurum'lulara bir mesaj göndererek, "Bu hafta sonu düzenlenecek olan Kış Avrupa Gençlik Olimpik Festivali’nin (EYOF) açılışına tüm hemşerilerimizi davet ediyorum" dedi.

Vali Azizoğlu, Erzurum'lulara önemli bir çağrıda bulundu. 12 Şubat Pazar günü Kazım Karabekir Stadyumunda EYOF 2017’nin açılış seremonisinin yapılacağını ve Erzurum'luları seremoniye davet ettiğini söyledi. Türkiye tarafından ilk defa düzenlenecek Kış Avrupa Gençlik Olimpik Festivali için Avrupa’dan misafirlerin gelmeye başladığını ifade eden Vali Azizoğlu organizasyon sayesinde tüm dünyaya önemli mesaj vereceklerini belirtti.

Vali Azizoğlu, "O gün sadece Erzurum'da bir spor organizasyonu olmayacak. Tüm dünyaya buradan önemli mesajlar vereceğiz. Gelen misafirlerimize ev sahipliğimizi ve ülkemizin birliğinin nişanesi olan kardeşliğimizi el ele tutuşarak göstereceğiz. Bu nedenle pazar günü Avrupa Gençlik Olimpik Oyunlarının açılışının yapılacağı Kazım Karabekir Stadyumuna tüm hemşerilerimizi davet ediyorum" dedi.

Kaynak: Erzurum Valiliği

STK'lar İle İkinci Buluşma
Zabıtalar Eğitimde!

İlginizi Çekebilir

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.