Vali, EYOF'a Tüm Erzurum'luları Davet Etti

Vali Azizoğlu, Erzurum'luları EYOF Açılına Davet Etti

Vali, EYOF'a Tüm Erzurum'luları Davet Etti


Vali Azizoğlu, Erzurum'luları EYOF Açılışına Davet Etti

Erzurum Valisi Seyfettin Azizoğlu, Erzurum'lulara bir mesaj göndererek, "Bu hafta sonu düzenlenecek olan Kış Avrupa Gençlik Olimpik Festivali’nin (EYOF) açılışına tüm hemşerilerimizi davet ediyorum" dedi.

Vali Azizoğlu, Erzurum'lulara önemli bir çağrıda bulundu. 12 Şubat Pazar günü Kazım Karabekir Stadyumunda EYOF 2017’nin açılış seremonisinin yapılacağını ve Erzurum'luları seremoniye davet ettiğini söyledi. Türkiye tarafından ilk defa düzenlenecek Kış Avrupa Gençlik Olimpik Festivali için Avrupa’dan misafirlerin gelmeye başladığını ifade eden Vali Azizoğlu organizasyon sayesinde tüm dünyaya önemli mesaj vereceklerini belirtti.

Vali Azizoğlu, "O gün sadece Erzurum'da bir spor organizasyonu olmayacak. Tüm dünyaya buradan önemli mesajlar vereceğiz. Gelen misafirlerimize ev sahipliğimizi ve ülkemizin birliğinin nişanesi olan kardeşliğimizi el ele tutuşarak göstereceğiz. Bu nedenle pazar günü Avrupa Gençlik Olimpik Oyunlarının açılışının yapılacağı Kazım Karabekir Stadyumuna tüm hemşerilerimizi davet ediyorum" dedi.

Kaynak: Erzurum Valiliği


Alman Firma Erzurum'a Göz Kırptı! Önceki Yazı

Alman Firma Erzurum'a Göz Kırptı!

Erzurum'u Geziyorum: Gürcükapı Sonraki Yazı

Erzurum'u Geziyorum: Gürcükapı

Yorum Yazın