25 Eylül 2018 Salı 21:38
14° Açık Hava (YUMUŞAK HAVA)
Palandöken'de Eğlencesi Tavan Yapan Kızak KeyfiŞehri Keşfet

Palandöken'de Eğlencesi Tavan Yapan Kızak Keyfi

31 Ocak 2018 13:06

Çocuklarınızla eğlencesi bol bir etkinlik yapmak, karın keyfini çıkarmak istiyorsanız kızak keyfi sizleri de bekliyor

Dilerseniz kızağınızı alın gidin, dilerseniz kızağınızı tesislerden ücretli kiralayın…

Türkiye'nin Gözdesi...

Türkiye'nin önemli kış turizm merkezlerinden Palandöken Kayak Merkezi'nin yerli ve yabancı ziyaretçileri, kayak, snowboard, yamaç paraşütü gibi etkinliklerin yanı sıra eğlencesi tavan yapan kızakla kaymanın keyfini çıkarıyor.

Erzurum Palandöken Kızak Keyfi

Erzurum şehir merkezine 10 dakika mesafedeki tesisler her yıl olduğu gibi bu yılda kış oyunları ve eğlencenin merkezi. Özellikle gençlerin ve çocukların favori eğlencesi olan kızakla kayma eğlencenin tavan yaptığı etkinliklerden birisi.

Erzurum Palandöken Kızak Keyfi

Büyük bir kısmı ebeveynleriyle bir kısmı da tek başına kızakla kayak yapan çocuklar, Palandöken dağının eşsiz manzarası eşliğinde gönüllerince eğleniyor.

Erzurum Palandöken Kızak Keyfi

Özellikle hafta sonları tıklım tıklım olan tesiste bulunan alan kızakla kaymak isteyenlere tahsis edilirken, çocuğu, genci ve yaşlısıyla herkes kızak keyfine ortak oluyor.

Erzurum Palandöken Kızak Keyfi

Kızakla hızla inen bazı vatandaşların yoğun kalabalıktan dolayı zaman zaman çarpma ve devrilme yaşanırken, kızakla kaymanın tadını her zamanki gibi en çok çocuklar çıkarıyor.

Erzurum Palandöken Kızak Keyfi

Bu 2 Özellik Yalnızca Erzurum'da Var!
Tortum Gölü İçin Yapılan Muhteşem Rekreasyon Projesi

İlginizi Çekebilir

Yorumlar

  • Şahset İçten
    Şahset İçten

    Bizler gurbetteki Erzurumlularız Türkülerimiz Bar oyunlarımız Palandökenimiz Abdurrahmangazi türbemiz ve bir çok kentimizin her yerini zevkle neşeyle takip ediyoruz Sonsuz teşekkürler 2015 ve 2016 da Erzurum Büyükşehir Belediyesinin Düzenlemiş olduğu Erzurum maratona birçok Erzurumlu ve diğer şehirlerden gelen maraton koşucular memleketimize hayran kaldılar 2017 de bu etkinlik yapılmadı umarım ve inşallah 2018 de yine maraton yarışı düzenlenir ve 2500 e yakın koşucular gelir ve memleketimize bir mali katkı olur sayın Belediye başkanımıza ve Dadaşlarıma selam saygılar sunuyorum.

    31 Ocak 2018 21:20

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.