25 Eylül 2018 Salı 22:27
15° Açık Hava (YUMUŞAK HAVA)
Erzurum'da Sohbet De Güzel Mangal DaTadına Bak

Erzurum'da Sohbet De Güzel Mangal Da

10 Mart 2018 18:48

Ne zaman mangal başında sevdiklerinizle lezzet dolu sohbet etmek isterseniz Şehzade Mangalbaşı sizleri bekliyor

Son dönemde bir hayli moda olan “her masada bir ocakbaşı” anlayışının Erzurum’da tek adresi  Şehzade Mangalbaşı Kayakyolunda misafirlerine hizmet vermektedir. Sizi kendisine çekecek olan lezzetin tadına dayanamayıp kendinizi bir ocakbaşı masasının önünde, “kendin pişir kendin ye” fotoğrafının içinde bulabilirsiniz. Şehzade Mangalbaşı mükemmel dekoru, güler yüzlü personeli, kaliteli servis hizmeti ile misafirlerini ağırlamaktan mutluluk duymaktadır.

Lezzetinde Davet Var

Dana, kuzu veya beyaz etlerden istediğinizi tercih edebilirsiniz. Özel mangal ateşinde pişirebileceğiniz, dostlarınızla birlikte dumansız tertemiz bir ızgara keyfi yapın... Bunun yanı sıra lahmacun ve pide çeşitlerini tercih edebilir, özel Şehzade sütlacı ile damağınızı tatlandırabilirsiniz. Şehzade Mangalbaşı ile kış, soğuk, kar, yağmur ve tüm olumsuz hava koşulları sizin mangal keyfinize engel olmayacak.

Onsuz Olmaz Mezeler

Şehzade Mangalbaşı yemeğin lezzetine lezzet katan bağımlısı olabileceğiniz birçok çeşit mezeyi sizler için hazırlıyor. Mangalbaşı keyfinize keyif katıyor…

Her Cumartesi Akşamı Erzurum Fasıl Ekibi Eşliğinde Mangal Keyfi

Aileniz veya dostlarınız ile her Cumartesi günü saat 19:00'da başlayan, fasıl ve sıra gecesine eşlik edip mangalbaşında; sazlı, sözlü Erzurum yöresel fasıl ekibi ile keyifli ve lezzet dolu bir akşam geçirebilirsiniz.

Şehzade Mangalbaşı Nerede?

Erzurum'un tek, mangalbaşı restoranı olma özelliğine sahip Şehzade Mangalbaşı, Palandöken ilçesi, Kayakyolu Polis Okulu arakasında hizmet veriyor.

Rezervasyon:  0 442 315 00 00

Facebook'tab Takip Et: @sehzademangal

'Evinizin Mutfağı' Konseptinde Saydam Mutfağı ile Güvenilir ve Kaliteli Hizmet
Mete Yarar ve Pelin Çift'in Hacı'nın Yağ Akımı Heyecanı

İlginizi Çekebilir

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.