25 Eylül 2018 Salı 22:25
15° Açık Hava (YUMUŞAK HAVA)
Şehit ve Gazi Aileleri İftar ProgramındaGüncel

Şehit Ve Gazi Aileleri İftar Programında

1 Haziran 2018 11:30

Recep Tayyip Erdoğan Fuar Merkezi Tarihi Günlerinden Birini Yaşadı

Erzurum’da Valilik koordinesinde Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü tarafından şehit aileleri,  gazi ve yakınları onuruna iftar yemeği düzenlendi.

Recep Tayyip Erdoğan Fuar Merkezinde düzenlenen programa; Başbakan Yardımcısı Recep Akdağ ve eşi Fatma Şeyma Akdağ, Erzurum Valisi Seyfettin Azizoğlu ve eşi Nilgün Azizoğlu, MHP Erzurum Milletvekili Kamil Aydın, Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen ve eşi Gülay Sekmen, Jandarma Bölge Komutanı Tümgeneral Güray Alpar, Cumhuriyet Başsavcısı Halil İnal, İl Jandarma Komutanı Kıdemli Albay Bekir Uzun, İl Emniyet Müdürü Mehmet Aslan, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Cemil İlbaş, Kurum Amirleri, şehit aileleri, gaziler ve yakınları katıldı.

Erzurum'da Şehit ve Gazi Ailelerine İftar Yemeği

Akdağ: Büyük Bir Şeref...

Programda konuşan Başbakan Yardımcısı Akdağ, mübarek ramazan ayında, şehit aileleri ve gazilerle iftar yapmanın büyük bir şeref olduğunu ifade etti. 

Başbakan Yardımcısı Akdağ, "Cenabı Hak, peygamberlerden sonra makamları en yüksek olan şehitlerimizin şefaatine bizleri nail kılsın. Allah sizlerden razı olsun. Sizi var etsin, eksikliğinizi vermesin. Sizlere hep güzel günler göstersin. Sizler bizim başımızın tacısınız, başımızın tacı olarak kalacaksınız. Hepinizi Allah'a emanet ediyorum."

Erzurum'da Şehit ve Gazi Ailelerine İftar Yemeği

Vali: Zora Düşen, Sıkıntıya Uğrayan Bütün Mazlumlar Yönünü Türkiye'ye Çevirmiştir...

Vali Azizoğlu da kahraman Türk milletinin tarihin her zamanında toprakları vatan edecek gücü, kuvveti, iradeyi dosta ve düşmana gösterdiğini vurgulayarak, "O sebepledir ki hem vatanımızın içinde hem de vatan topraklarımızın dışında zora düşen, sıkıntıya uğrayan bütün mağdur ve mazlum milletler yönünü Türkiye Cumhuriyetine çevirmiş, kahraman Mehmetçiğimizden, ordumuzdan yardım ister hale gelmişlerdir" dedi.

Erzurum'da Şehit ve Gazi Ailelerine İftar Yemeği

Erzurum'da Şehit ve Gazi Ailelerine İftar Yemeği

Erzurum'da Şehit ve Gazi Ailelerine İftar Yemeği

 

Estetik Dokunuşların Tamamlandığı Aziziye Parkına Nene Hatun'un Heykeli Konulacak!
Bu Yıl Fitre Ne Kadar? Fitrelerinizi Vermeyi Unutmayın!

İlginizi Çekebilir

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.