23 Şubat 2019 Cumartesi 07:32
-8° Parçalı Bulutlu (HAFİF ESİNTİ)
Tema Marketlerden Fırsatçılara Karşı İndirim FestivaliSüpermarketler

Tema Marketlerden Fırsatçılara Karşı İndirim Festivali

8 Eylül 2018 19:30

Erzurum’un Yerli Sermayesi TEMA Marketler zincirinden, dolardaki yükselişi fırsat bilerek ürün fiyatlarına ciddi zamlar uygulayan kriz fırsatçılarına karşı indirimlerle dolu güz festivali

İlk olarak TEMA Marketler zinciri Lalapaşa şubesinden kriz fırsatçılarına inat başlatılan Güz Festivali 7 – 13 Eylül 2018 tarihleri arasında geçerli olacak. Festival kapsamında bir çok ürüne ciddi indirimler uygulanacak.

Konu ile ilgili bir açıklama yapan TEMA Marketler zinciri Genel müdürü Tayyar Bakaç;

“Ülkemiz ekonomik olarak zor bir süreçten geçiyor. Bu gün verilen savaş ekonomik bir savaştır ve bu savaşta herkesin taşın altına elini koyarak fedakarlık etmesi gerekiyor. Krizi fırsata çevirmeye çalışanlar vatandaşlar tarafından iyi bilinmektedir. Bizde TEMA Marketler Zinciri olarak, 29 yıllık birikimimizle, geçmişte yaşanan krizlerde nasıl devletimizin yanında olduysak bu günde aynı duyarlılıkla, kurumumuz içerisinde adeta bir seferberlik başlatarak, ciddi indirimler uygulayıp, bu savaşa katkıda bulunmak istedik. Buna paralel olarak TEMA Lalapaşa şubemizde güz indirim festivalini başlattık. Önümüzdeki günlerde de diğer şubelerimizde de bu festivali yapmayı planlıyoruz” dedi.   

Açılışa Özel Süper İndirimlerle Kese Market Erzurum'da Açılıyor
Erzurum İndirime Doyacak! Açılışa Özel 9 Gün İndirim

İlginizi Çekebilir

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.