20 Mart 2019 Çarşamba 01:47
-9° Açık Hava (SAKİN HAVA)
Fabrika Satış Mağazası Yüksel Ergül Giyim Dünyası Efsane Yılsonu İndirimiModa

Fabrika Satış Mağazası Yüksel Ergül Giyim Dünyası Efsane Yılsonu İndirimi

23 Aralık 2018 13:56

Kalitenin ve En Fazla Çeşidin Bir Arada Olduğu Erzurum’un Giyim Dünyası Yüksel Ergül’de Efsane Yılsonu İndirimleri Başladı!

Soğuk havaların iyiden iyiye hissedildiği Erzurum’da içinizi ısıtacak fırsatlar Yüksel Ergül Giyim Dünyasında sizleri bekliyor. İmalatçı firma olan Yüksel Ergül Giyim Dünyası Erzurum’da Cumhuriyet Caddesi Özel İdare İş Merkezi‘nde 2.000 metrekarelik alanda bay ve bayan giyim, çocuk giyimi, tesettür giyim, spor ve klasik giyim ve ayakkabı reyonları ile en fazla çeşidi en uygun fiyatlarla sunduğu fabrika satış mağazasında kaçırılmayacak kış kampanyası!

Yüksel Ergül Giyim Dünyası

Enflasyonla topyekûn mücadele kapsamında %30’a varan net indirimlerle, şişme spor montlar 129 TL’den, kaşe kabanlar 119 TL’den, kışlık yün gömlekler (2 adet) 59 TL’den, kadife pantolonlar (2 adet) 119 TL’den, bayan kaşe kabalar 49 TL’den, deri montlar 99 TL’den ve kışlık yün ceketler 99 TL’den başlayan fiyatlar Yüksel Ergül Giyim Dünyasında!

Adres: Cumhuriyet Caddesi, Lalapaşa Cami Karşısı, Özel İdare İş Merkezi, No:76/G, Yakutiye, Erzurum (Yakutiye Belediyesi Yanı)

İletişim: 0 442 235 25 26

Erzurum Giyim Dünyası Kış Kampanyası

Erzurum Giyim Dünyası Kış Kampanyası

Erzurum Giyim Dünyası Kış Kampanyası

Erzurum Giyim Dünyası Kış Kampanyası

TEMA'dan Büyük Sezon İndirimi İle Bayram Alışverişi

İlginizi Çekebilir

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.