22 Nisan 2019 Pazartesi 19:38
3° Parçalı Bulutlu (HAFİF ESİNTİ)
Üneş: Erzurumspor Taraftarı Kadar Bizlerde Derinden ÜzülüyoruzErzurumspor

Üneş: Erzurumspor Taraftarı Kadar Bizlerde Derinden Üzülüyoruz

11 Nisan 2019 12:02

Erzurumspor Kulüp Başkanı Hüseyin Üneş Saha İçi Performans ve Gasp Edilen Puanlarla İlgili Açıklamalarda Bulundu

Takımımızın son maçlardaki performansı büyük Erzurumspor taraftarını olduğu kadar bizleri de derinden üzmektedir. 

Bugün teknik heyetle, yarın futbolcularımızla yapacağımız toplantılarda kalan 7 maç hususunda gerekli uyarıları yapacağımızdan camiamızın şüphesi olmasın. 

Saha içi performansımız bizim sorunumuz. Ama sezon başından beri gasp edilen puanlarımızla ilgili şimdiye kadar bir çok kez başvuru yaptık, TFF ve MHK başkanı nezdinde şikayetlerimizi ilettik, yine iletiyoruz.

Tüm futbol kamuoyunun önünde yaşanan skandallara bir yenisi de Kasımpaşa maçında eklendi. Golün olduğu pozisyon yerine farklı bir görüntüyle karar veren saha içinde Var odasına bulunan hakem arkadaşlarımızın bu hatalı kararları sonrası bize karşı ön yargılı tutumun devam ettiğini görüyoruz. 

Kalan 7 maçta “adalet dağıtmakla görevli” hakem arkadaşlarımızın performansları BB. Erzurumspor camiasının takibinde olacaktır. Yine benzeri skandalların olması durumunda takımımızın karşılaşacağı olası sıkıntılar karşısında tepkimizi daha sert bir şekilde göstereceğiz. 

Son olarak büyük Erzurumspor taraftarımızdan ricamız; evimizde oynayacağımız Akhisarspor maçında tribünleri doldurarak yine kendilerine yakışır bir şekilde son düdüğe kadar takımımızı desteklemeleri. Biz her şeye rağmen bu ligde kalma adına ne gerekiyorsa yapacağız.

Erzurumspor'da Yüzler Gülüyor. Başkan Üneş Önemli Açıklamalarda Bulundu!
İşimiz Her Geçen Gün Zorlaşıyor Ama Ümidimizi Canlı Tutmaya Çalışıyoruz

İlginizi Çekebilir

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.