18 Haziran 2019 Salı 16:44
23.92° Parçalı Bulutlu (ILIMAN ESİNTİ)
Serdar Sevimli'den Açıklama Var: Erzurum'dan Ayrılmamız Söz Konusu Değil!Politika

Serdar Sevimli'den Açıklama Var: Erzurum'dan Ayrılmamız Söz Konusu Değil!

9 Haziran 2019 12:47

Memlekete Hizmet, Hekimlik Mesleği ile Devam Edecek!

Erzurumlu ünlü kalp doktoru Prof. Dr. Serdar Sevimli, ‘Erzurum’dan Ayrılıyor Mu’ sorusuna, sosyal medya hesabından cevap verdi.

1975 Erzurum Pasinler doğumlu olan Prof. Dr. Serdar Sevimli, yaptığı açıklamada, “Herhangi bir nedenden dolayı Erzurum'dan ayrılmamız söz konusu değildir” dedi.

Serdar Sevimli'den Açıklama Var: Erzurum'dan Ayrılmamız Söz Konusu Değil

İşte Prof Dr. Serdar Sevimlinin Açıklaması

“Kamuoyunda çıkan haberler üzerine açıklama ihtiyacı duyulmuştur.

Öncelikle şunu net olarak belirtmeliyim ki; vatanını, milletini ve memleketini seven hiç kimse, kendinden beklenen karşısında, PAZARLIK gibi onursuz bir davranış içinde olamaz. MİLLİYETÇİ duruşta pazarlık kültürü yoktur.

Bizden aynı şey değil bir, yüz kere istense ''DEVLET''e bağlılığımız, bize yüz kere, belki bin kere aynı duruşu sergiletecektir. Hayatta bir insanın alabileceği en büyük ödül ONURLU kalabilmektir. 

Yaklaşık 5 aydır nerdeyse her gün telefonla aranıp bize bildirilen, '' bizi seven dostlarımızın beklentileri-yakıştırmaları ve bazı çevrelerin korkuları '' üzerinden köpürtülen bu iddialar asılsızdır. Herhangi bir nedenden dolayı Erzurum'dan ayrılmamız söz konusu değildir. Memleketimize hizmetteki iddiamız HEKİMLİK mesleği ile devam edecektir. Memleketimiz konusunda duyarlılığımızı hiçbir zaman kaybetmeyeceğiz. 

Tek yüce yasası kendi çıkarları ve esenlikleri olan; ve CUMHUR İTTİFAKI kapsamında, sergilenen duruşu ve alınacak sonucu kapalı kapılar ardında küçümseyip, umut ettikleri ''HEZİMET'' ortaya çıkmayınca, elleri çatlayana kadar alkışlayanlar... Suskunluğumuza rağmen İTİBAR CELLATLIĞINA soyunup, ellerine geçen her fırsatta bize aba altından sopa gösterip, anlamsız polemiklerin içine çekmeye çalışanlar... Hiç bir tehdite boyun eğmeyeceğimiz gibi, fedakarlık müessesesinin yüksek ruhu olan ''DEVLET''çi duruş, size karşı en güzel cevap olacaktır...”

Tekman Belediye Başkanlığı Olağanüstü İtiraz Sonrasında AK Parti Adayına Geçti

İlginizi Çekebilir

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.