Gülbahçe Anaokulu

2015 yılında Erzurumda Anaokulu olarak eğitim-öğretime başlayan okulumuz, faaliyetini sürdürmektedir. Okullarımızda derslik, kütüphane, uyku odası...

Gülbahçe Anaokulu

2015 yılında Erzurumda Anaokulu olarak eğitim-öğretime başlayan okulumuz, faaliyetini sürdürmektedir. Okullarımızda derslik, kütüphane, uyku odası, spor salonu, yemekhane-mutfak ve idari odalar bulunmaktadır. Okul öncesi olarak hizmet veren Kurumumuz, kaliteli öğretmen kadrosu, tam donanımlı binası, eğitim öğretim ortamında kullanılan materyallerin çeşitliliği ve bolluğu açısından örnek bir okuldur. Mezun ettiğimiz öğrencilerimizin gerek akademik gerekse sosyal faaliyetlerde gösterdikleri başarılar, Okulumuza olan talebi her geçen gün artırmıştır. Okulumuzun depreme karşı dayanıklılığı Özel Yapı denetim kurumu tarafından onaylanmış olup eğitim ve öğretime devam etmektedir.

Okul öncesi eğitim ve öğretimde yeni gelişmeleri takip ederek çocukların tüm gelişim alanlarını destekleyici çalışmaları yaparak insan gelişiminin en hızlı olduğu kritik dönemleri de kapsadığı yıllarını en iyi şekilde değerlendirerek. Mutlu, verimli, kendini yetiştiren bireyler için gerekli olan temeli oluşturarak, sevgi esaslı, paylaşma, güven, adalet anlayışı ile olumlu iletişim ortamında, eğitimi doğrudan yaşamın kendisi olarak kabul edip planlı ve sistemli bir eğitim yaşamı düzenlemek Milli, manevi, ahlaki değerlerle saygı çerçevesine bilgiyi davranışa dönüştürüp kendini ifade eden bireyler yetiştirmek ve çocuk- aile- okul- çevre işbirliği içinde uygulamak.

Adres: Kayakyolu, Palandöken/ERZURUM

Telefon: 0 442 315 20 21

Web Adresi: www.kayakyolugulbahce.com

Yorum Yazın