Bakan Soylu:Bütün Dünya Bir Kez Daha Gördü

Bakan Soylu:Bütün Dünya Bir Kez Daha Gördü

Bakan Soylu:Bütün Dünya Bir Kez Daha Gördü


'EYOF'ta Erzurum Ev Sahipliği Nasıl Yapılır Gösterdi'

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu 8 ili kapsayan Halk Oylaması Güvenliği Toplantısı için geldiği Erzurum'da Vali Seyfettin Azizoğlu'nu ziyaret etti. EYOF Kış Olimpiyatlarındaki başarıyı tebrik etti.


İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'yu Erzurum'da ağırlamaktan dolayı büyük bir memnuniyet duyduklarını belirten Vali Azizoğlu, İlimizde geçtiğimiz hafta yapılan Avrupa Gençlik Kış Olimpiyatları vardı. Erzurum bu büyük organizasyonu başarıyla tamamladı." dedi.

Erzurum'da düzenlenen 2017 EYOF'un başarıyla tamamlandığına da dikkat çeken Bakan Soylu, sözlerine şöyle devam etti: "Sizleri tebrik ediyorum. Yaptığınız özverili çalışmalar neticesinde başarılı bir EYOF Kış Olimpiyatları geçti. Bütün dünyaya Türkiye'nin nasıl bir olimpiyat ev sahipliği yaptığını bir kez daha gösterdiniz. Geçen günlerde Gençlik ve Spor Bakanımızla da bu olimpiyatların etkisini ve yapılış biçimindeki özeni hep beraber değerlendirdik. Allah'a şükürler olsun. İnşallah önümüzdeki günlerde memleketimizde üretimin, huzurun, zenginliğin ve kardeşliğin daha ilerilerde olduğu günleri hep birlikte karşılayacağız. Büyük sorumluluklarımız var ve bu sorumlulukları da yerine getireceğiz. Erzurumlu vatandaşlarımıza da Türkiye'nin huzuru ve güveni konusunda ortaya koydukları destekten dolayı minnetlerimizi ve şükranlarımızı ifade ediyorum" diye konuştu.

Kaynak: Erzurum Valiliği

Yorum Yazın