Vali Eşi Öncülük Etti Kadınlar Buluştu

Erzurum'da Kadın Eli Değen Etkinlik

Vali Eşi Öncülük Etti Kadınlar Buluştu


Erzurum'da Kadın Eli Değen Etkinlik

Erzurum Valisi Seyfettin Azizoğlu'nun eşi Nilgün Azizoğlu öncülüğünde "El Emeği Kadınlar Buluşması" etkinliği düzenlendi.

Sağlık Bakanı Recep Akdağ'ında katıldığı, "El Emeği Kadınlar Buluşması" Vali Azizoğlu ve eşi Nilgün Azizoğlu ile protokol mensuplarının açılış kurdelasını kesmesinin akabinde etkinlik başladı. Program, yöresel halk oyunları ekiplerinden kadın ve erkek bar ekipleri gösterisi ile sürdü. Etkinlik çerçevesinde Vali Azizoğlu ve eşi Nilgün Azizoğlu standları tek tek gezerek tüm katılımcılara teşekkür etti.


Dereceye Girenlere Ödül

Program'ın sonunda Nilgün Azizoğlu tarafından Çocuk Onkolojisi Bölümü Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Zuhal Keskin Yıldırım'a ve el işi yarışmasında dereceye giren kadınlara teşekkür belgesi verildi. Etkinliğe katılan kadın sivil toplum kuruluş temsilcileri böylesine anlamlı etkinlikler düzenlediği için Nilgün Azizoğlu'na teşekkür etti.

Öte yandan Havuzbaşı Kent Meydanında düzenlenen etkinliğe; Sağlık Bakanı Prof. Dr. Recep Akdağ, Erzurum Valisi Seyfettin Azizoğlu ve eşi Nilgün Azizoğlu, 9. Kolordu Komutanı Tümgeneral Mehmet Özoğlu, Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen, kamu kurum müdürleri, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ve vatandaşlar katıldı.

Kaynak: Erzurum Valiliği

Yorum Yazın