Erzurum'da Misafirlerinize Su Böreği İkram Edebileceğiniz Bir Mekan: Anadolu Su Böreği

Cağ kebabı ve kadayıf dolması ikram edeceğiniz bir çok mekan var. Peki su böreği ikram edeceğiniz?

Erzurum'da Misafirlerinize Su Böreği İkram Edebileceğiniz Bir Mekan: Anadolu Su Böreği

Erzurum denildiğinde hiç şüphesiz ki ilk akla gelen lezzetler cağ kebabı, kadayıf dolması ve su böreği olacaktır. Cağ kebabı ve kadayıf dolması ikram edeceğiniz bir çok mekan var. Peki su böreği ikram edeceğiniz?

Anadolu Su Böreği, Erzurum'un yöresel lezzetleri arasında yer alan su böreğini size ve misafirlerinize ulaşılabilir yapıyor. Daha öncesinden misafirlerinizle çay eşliğinde tadına bakabileceğiniz bir mekan bulunmazken Anadolu Su Böreği Erzurum'da büyük bir eksikliği gidererek nezih mekanı ile geleneksel Erzurum su böreği lezzetini müşterilerine sunuyor.

Erzurum Anadolu Su Böreği

Sıcak Sıcak Su Böreğiniz Her An Hazır...

Su böreğinin ana vatanı Erzurum'da hiçbir yerde anlık sıcak ve taze bulunamayan bu geleneksel lezzet artık Anadolu Su Böreği ile her an hazır! Su böreği lezzetini her semtte, her mahallede bulunan lokanta ve pastaneler vesilesi ile kolay ulaşılabilir kılmayı hedefleyen Anadolu Su Böreği ile ister dilim dilim ister tepsi tepsi her an lezzet elinizin altında. Geleneksel su böreği lezzeti 25 dakika gibi kısa bir sürede özel kutusu ile tepsisiz adresinize teslimat yapılabiliyor.

Anadolu Su Böreği Nerede?

Adres: Recep Akdağ Bulvarı Rabia Ana Mahallesi Bima Evler Altı No:18 Yakutiye, Erzurum

Telefon : 0 422 408 8 444

Yorum Yazın

Yorumlar

merhaba sayın site yöneticileri siteniz reklamımı amaçlıyor yoksa Erzurumu tanıtıyor bunu öğrenmek isterim eğer ilkiyse sıkıntı yok amacınıza ulaşmışsınız .Eğer tanıtımsa iyi araştırma yapmanızı isterim teşekkürler.