İl Spor Güvenlik Toplantısı Yapıldı

Erzurum İl Spor Güvenlik Toplantısı yapıldı...

İl Spor Güvenlik Toplantısı Yapıldı

6222 Sayılı Sporda Şiddet ve Düzensizliğin Önlenmesine Dair Kanun uyarınca, Gençlik ve Spor Bakanı Sayın Osman Aşkın Bak ile İçişleri Bakanı Sayın Süleyman Soylu’nun başkanlığında telekonferans yöntemi ile 81 İlde “İl Spor Güvenlik Kurulları” toplanarak, önceki tedbirlere ilaveten gerekli ek tedbirlerin alınmasına yönelik kararlar alınmıştı.

Bu kapsamda özellikle önümüzdeki dönem ilimizde düzenlenecek spor faaliyetlerinde alınacak güvenlik tedbirleri de masaya yatırıldı.

Erzurum Valiliği toplantı salonunda Vali Seyfettin Azizoğlu başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya, Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen, Vali Yardımcısı Ayhan Terzi, İl Emniyet Müdürü Mehmet Aslan, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fuat Taşkesenligil ile ilgili kurum müdürleri katıldı.

Vali Azizoğlu toplantı sonunda yaptığı konuşmada spora çok önem verdiklerini, sporda şiddeti önlemek için tüm kurumlarla iş birliği içinde olacaklarını belirterek “ilimiz spor etkinliklerinin birlik, beraberlik, sevgi ve dostluklara vesile olmasını temenni ediyorum” dedi.

Kaynak: Erzurum Valiliği

Taglar: Il Spor Güvenlik Toplantısı, Erzurum Spor Güvenlik Kurulu


Bu Muhteşem 7 Fotoğraf Erzurum Suları Hakkında Sizi Büyüleyecek Önceki Yazı

Bu Muhteşem 7 Fotoğraf Erzurum Suları Hakkında Sizi Büyüleyecek

Erzurum Tarihine Bir Kapı Daha Aralanıyor Sonraki Yazı

Erzurum Tarihine Bir Kapı Daha Aralanıyor

Yorum Yazın