18 Haziran 2019 Salı 15:54
25° Parçalı Bulutlu (HAFİF ESİNTİ)
Erzurum Kese Market'te 8 Mart Kadınlar Gününe Özel Sürprizlerle Dolu EtkinlikSektörel Haberler

Erzurum Kese Market'te 8 Mart Kadınlar Gününe Özel Sürprizlerle Dolu Etkinlik

7 Mart 2019 18:19

Her Keseye Uygun Fiyatlarla Hizmet Veren Kese Market’ten 8 Mart Dünya Kadınlar Gününe Özel Etkinlik

Sosyal sorumluluk faaliyetleri kapsamında Kese Market, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde rengârenk bir etkinlik düzenliyor. Kadınlar Günü’ne özel skeçler, pasta eğitimi ve yarışmaları ve çok özel konuklarla söyleşilerin gerçekleştirileceği ekinlik 8 Mart Cuma günü saat 14.00’te Erzurum Kese Market’te!

Konuyla ilgili olarak bir açıklama yapan Kese Market Yönetim Kurulu Başkanı Talip Türken, “Biz sadece ticaret yapmıyoruz, sektörümüze ayrı bir renk ve soluk da katıyoruz” diyerek, Kese Market’in çok farklı bir tarza sahip olduğunun altını çizdi. 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla Erzurum’da birbirinden renkli etkinlikler organize edeceklerini kaydeden Türken, “Şükrüpaşa’da bulunan mağazamızda 8 Mart Kadınlar Günü’ne özel etkinlikler yapacağız. Kadınlarımız, skeçlerle eğlenecek, önce pasta eğitimi alacak ve ardından tüm kabiliyetlerini yarışarak gösterecek. Yine çok özel konuklarımızla söyleşilerimiz olacak, sürpriz hediyelerimiz ve zengin program içeriğiyle kadınlarımız unutamayacakları bir günü Kese Market’te geçirecek. 8 Mart Cuma günü saat 14.00’te tüm hanımları Şükrüpaşa Mahallesi Necip Fazıl Kısakürek Caddesi üzeri, Atakent Sitesi altındaki Kese Market’e bekliyoruz” diye konuştu.

Kese Market 8 Mart Kadınlar Günü

Kese Market Nerede?

Adres: Şükrüpaşa Mahallesi, Necip Fazıl Kısakürek Caddesi, Atakent Sitesi Altı, No:78/B-A, (Nurettin Topçu Bilgi Evi Yanı) Yakutiye, Erzurum,

Telefon: 0 442 242 21 44

Her Lezzetli Markanın Arkasında Muhakkak Kadın Vardır!
Terrarium Şahinler Fidancılık Ve Peyzaj İle Artık Erzurum'da!

İlginizi Çekebilir

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.