18 Haziran 2019 Salı 16:18
23.93° Parçalı Bulutlu (YUMUŞAK HAVA)
Erzurumlunun Bileğini Bükmek Kolay Değil!Spor

Erzurumlunun Bileğini Bükmek Kolay Değil!

8 Haziran 2019 11:23

Yine Yeni Yeniden!

Bilek güreşinde Türkiye’yi temsil eden Erzurumlu milli sporcumuz Gökhan Seven, 14 ve 23 Mayıs tarihlerinde 52 ülkeyi temsilen birçok bilek güreşçisinin yer aldığı 9. Avrupa Bilek Güreşi Şampiyonasında 7 yıllık yenilmezlik unvanını korudu.

Yunanistan'ın Loutraki şehrinde düzenlenen şampiyona öncesi Erzurumlu şampiyon Gökhan Seven sosyal medya hesabından, “Hiç bir maddi kazanım elde etmeden yıllardır, Türk bayrağını göndere çektirip İstiklal marşımızı okutmak için gece gündüz çalıştım ve bir kez daha Mevla’m bana bu kutsal görevi layık gördü şükürler olsun rabbime… En büyük doping kaynağım olan sevenlerimin duasına 14-21 Mayıs Yunanistan da yine ihtiyacım var esirgemezseniz sevinirim… Her şey şanlı bayrağımız için, her şey İstiklal marşımız için şimdiden herkesten Allah Razı Olsun…” ifadelerine yer vermişti.

Erzurumlu Bilek Güreşi Şampiyonu Gökhan Seven

Şampiyonluk Sonrası Şükür...

9. Avrupa Bilek Güreşi Şampiyonası sonrası,  Para armwrestling bilek güreşinde bir çok kez Türkiye, Dünya, Avrupa ve Asya Şampiyonluğu elde eden Dadaş Gökhan Seven, “Rabbim nasip edecek her şeyi, nasip ettikleri için şükürler olsun, yine yeni yeniden” ifadelerine yer verdi.

Erzurumlu Bilek Güreşi Şampiyonu Gökhan Seven

Erzurumlu Bilek Güreşi Şampiyonu Gökhan Seven

Dünyaca Ünlü Futbolcu Neymar Jr'ın İsmiyle Düzenlenen Red Bull Neymar Jr's Five'ta Şampiyon Belli Oldu

İlginizi Çekebilir

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.