Eksen Kız Öğrenci Konuk Evi

7/24 ev konforu, 4 mevsim huzur, 365 gün keyif Erzurum Eksen Kız Öğrenci Konuk Evi'nde

Eksen Kız Öğrenci Konuk Evi

7/24 ev konforu, 4 mevsim huzur, 365 gün keyif Erzurum Eksen Kız Öğrenci Konuk Evi’nde

2018 yılında Erzurum’da açıldık. Ev sıcaklığını modern tasarım anlayışıyla birleştirdiğimiz odalarımız; öğrenciler için ev, çalışanlar için rezidans olacak şekilde dizayn ettik. Erzurum’da uzun ya da kısa süreli ‘iyi bir yerde’ kalmak isterseniz, bekleriz.

Kendini daha motive ve verimli hissetmen için ihtiyaç duyduğun her şeyi modern tasarım ve yüksek standartlarla birleştirdik. Laminant park ve ısı yalıtımına sahip odalarımızda yatak altı çekmeceler ve yatağının hemen başında bulacağın priz gibi ince düşünülmüş detaylar Eksen Konuk Evi’nde.

Her katta etüt odaları, rahat ve sessiz çalışma ortamları, keyifli dinlenme alanları, 24 saat WI-FI, TV odası, spor salonu, mescid, çamaşır odası ve ütü bölümüyle rahatın için her detayı düşündük.

Neden Eksen Kız Öğrenci Konuk Evi ?

Şehrin tam merkezinde, her noktaya kolay ulaşabileceğiniz otel konseptinde her türlü ihtiyacınızı giderebileceğiniz kaliteli konaklama imkanı ile Erzurum Eksen Bayan Konukevi ayrıcalıklarından sizde yararlanın! Kalbiniz nerdeyse eviniz de ordadır.


Ulaşım

Şehrin merkezi yerinde çarşı ve alışveriş merkezlerine yürüme mesafesindedir. Şehrin her tarafına tek bir vasıta ile kolay ulaşım imkanı bulunmaktadır. Atatürk Üniversitesi Yoncalık Kampüsüne yürüme mesafesindedir. Atatürk Üniversitesi 15 dakika, Erzurum Teknik Üniversitesi 20 dakika mesafede.


İletişim

Adres: Rabia Ana Mahallesi, Mollakaya Caddesi No:35 ,Yakutiye/ERZURUM

Telefon: 0 530 703 57 36

Web Adresi

www.eksenkonukevi.com


Bersu Bayan Öğrenci Evi Önceki Yazı

Bersu Bayan Öğrenci Evi

Atayurt Rezidans Erkek Öğrenci Konaklama Sonraki Yazı

Atayurt Rezidans Erkek Öğrenci Konaklama

Yorum Yazın