1 Milyonluk Soruyu Açtıracak Arda'nın Erzurumlu Olduğunu Biliyor Muydunuz?

ATV'de ilgi ile takip edilen, Kim Milyoner Olmak İster programında herkesin merakla beklediği 'Bir milyonluk soru nasıl?' sorusu cevap buluyor.

1 Milyonluk Soruyu Açtıracak Arda'nın Erzurumlu Olduğunu Biliyor Muydunuz?

Kim Milyoner Olmak İster'e Erzurumlu Damgası!


ATV ekranlarında yayınlanan 'Kim Milyoner Olmak İster' programının dün akşam ki (29 haziran) yarışmasına bir Erzurumlu damga vurdu. Hınıslı  yarışmacı bir milyonluk soruyu görmeye hak kazandı.

Erzurum'un Hınıs ilçesi Halilçavuş köyünden Sabri Ayten'in torunu, Yılmaz Ayten'in oğlu olan 19 yaşındaki Arda Ayten'i hemşehrileri sosyal medya üzerinden tebrik etti.

Kim Milyoner Olmak İster'e Damga Vuran Erzurumlu Arda Ayten

Yarışmada Uzun Zaman Sonra Bir İlk!

ATV ekranlarında ilgi ile takip edilen, Kim Milyoner Olmak İster yarışma programında herkesin merakla beklediği 'Bir milyonluk soru nasıl?' sorusu cevap buluyor. Erzurumlu genç yarışmacı, Arda Ayten, yarışmada göstermişolduğu başarı ile 1 milyon değerindeki 12. soruyu görmeye hak kazandı.

Yarışma tarihinde, uzun zaman sonra ilk kez 19 yaşındaki Arda, dev ödüllü soruyu görme şansını elde etti. Sosyal medyada gündem olan genç Arda’nın “Param olmadığı için senede sadece 150 kitap okuyabiliyorum” sözleri ise duygulandırdı. 1 milyon liralık soru yayınlanacağı sırada ise yarışmanın süresi bitti. 1 milyonluk soru gelecek programda açılacak.

Taglar: Atv, Kim Milyoner Olmak Ister, Yarışma, Erzurumlu, Arda, Bir Milyonluk Soru, Hınıs


Erzurum’da En Uzun Başbar Rekor Denemesi! Önceki Yazı

Erzurum’da En Uzun Başbar Rekor Denemesi!

Erzurum'da, Kalemin Bereketi Hat ve Tezhip Sergisi! Sonraki Yazı

Erzurum'da, Kalemin Bereketi Hat ve Tezhip Sergisi!

Yorum Yazın