Hakkımızda

Erzurum Portalı Hakkında, Erzurum kentinin en kapsamlı şehir rehber sitesi. İhtiyaç duyduğunuz bilgilere ulaşmanın kolay yolu.

Hakkımızda


Erzurum Portalı, Erzurum'un En Kapsamlı Şehir Rehber Sitesi


Doğunun en köklü, tarihi ve kültürel şehri Erzurum hakkında ihtiyaç duyduğunuz bilgilere ulaşmanın kolay yolu.

Günümüzde hızla gelişen dijital tasarım, dijital reklamcılık ve dijital pazarlama alanında hizmet veren yeni nesil internet reklam ajansı SerDizayn tarafından geliştirilen portal, yerli ve yabancı kullanıcılara Erzurum'u tanıtmayı, şehrin en zengin içeriğini sunmayı, şehrin en çok ziyaret edilen, en popüler sayfası olmayı hedeflemektedir.


Erzurum'da Aradığınız Ne Varsa Hepsi Tek Tıkla erzurumportali.com'da

Dışarı Çık; Erzurum'da var olan tüm etkinliklerden zamanında haberdar olun, planınızı yapın ve dışarı çıkın. Sizler için Erzurum'da neler olup bittiğini sürekli araştırıyor, şehir hafiyesi gibi çalışıyoruz. Kültürel, sanatsal, sportif, dini, güncel tüm etkinliklerden haberdar olmanızı amaçlıyoruz. Ayrıca Atölye&Kurs seçeneğimizle ilgi alanlarınıza yönelik kurslardan, seminerlerden ve uygulamalardan haberdar olmanızı sağlıyoruz.

Tadına Bak; Restoranları, kafeleri sizler için dolaşıyor, yöresel ve special tüm lezzetlerden haberdar olmanızı ve tadına bakmanızı umuyoruz. Uzman ve kullanıcı yorumları ile yeni lezzetler keşfetmenizi, tadına bakmanızı ve sizlerinde yorumlamanızı bekliyoruz. Erzurum'a gelen misafirlerimize yöresel lezzetlerimizi, popüler mekanlarımızı ve Erzurum mutfağını en ince ayrıntılarıyla sunuyoruz.

Şehri Keşfet; Erzurum'u yeniden keşfediyoruz. Uzman görüşleri ve ince ayrıntılarıyla Erzurum'u adım adım dolaşıyor, medreselerini, camilerini, köprülerini, çarşılarını, kaplıcalarını, palandöken dağını, kayak merkezlerini, tabyalarını, türbelerini, farkediyor ve yaşıyoruz. Gezi rehberi ve rotalar ile eğlenceli vakit geçireceğinizi umuyoruz. Ulaşım ve konaklama imkanlarını sizlere sunuyoruz.

Alışveriş Rehberi; Alışveriş merkezleri, mağazalar... Sektörel haberler, nerede indirim var? Kampanyalar, fırsatlar... Hepsini sizin için araştırıyor, kampanyalardan haberdar olmanızı sağlıyoruz. Online alışveriş imkanı ile yöresel ürünlere en uygun şekilde ulaşmanızı sağlıyoruz.


Erzurum'u Yaşa, Yenilikleri Keşfet, Ayrıcalıkları Dene!

Erzurum rehberi, Erzurum haberleri, söyleşiler, Erzurum yazıları, Erzurum'un yüzleri, Erzurum fotoğrafçısı, tüm firmalara kolayca ulaşabileceğiniz sarı sayfalar, emlak, oto, özel ders, çocuk bakıcısı, 2.el eşya, iş arayanlar ve daha bir çok alanda ilanlar...

Sizlerde paylaşımda bulunabilir, gezi rotalarınızı, deneyimlerinizi, fotoğraflarınızı, haberlerinizi, etkinliklerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.