Reklam Ver

Etkili Kurumsal Tanıtım, Pazarlama iletişimine yeni alternatif: İçerik Odaklı Kurumsal Pazarlama. Erzurum dijital medya ve pazarlama, ajans hizmetler

Reklam Ver


Erzurum'u Yaşa, Yenilikleri Keşfet, Ayrıcalıkları Dene!


erzurumportali.com çok yoğun bir çalışma temposu ile hiç yorulmadan, Erzurumlulara ve Erzurum'a seyahat etmek isteyen ziyaretçilerine en kapsamlı rehberlik hizmetini sunuyor.

Erzurum'da ilk defa kapsamlı bir portal anlayışı ile şehrimizde yaşayanlar, yaşamak isteyenler, merak edenler, geçerken uğrayanlar, yolu düşenler ve diğer herkes için internette çekim merkezi olmaya devam ediyoruz.


Erzurum'da Yepyeni Bir Rehber erzurumportali.com

Sürekli yenilenen şehre, yepyeni, dopdolu erzurumportali.com,

Şehrin sunduğu en özel deneyimler ve ayrıcalıklar,

Son trendlerinden haberler, yenilikler,

İlgi alanlarına yönelik life-style özgün içerikler,

Segmente edilmiş zengin okuyucu kitlesi,

İzinli gönderim altyapısı ile...

Aktif şehirliyle saygın mekan ve markaları buluşturan,

Erzurum'un en kapsamlı "Şehri Yaşama Rehberi"...


Seçkin Ziyaretçi Profili

Erzurumlu olmayı ve Erzurum'da yaşamayı seven, gelir ve eğitim düzeyi yüksek, şehrin yeniliklerini ve son trendleri takip eden, zevkli, kültürlü, araştırmacı, eğlenmeyi, yeni yerleri keşfetmeyi seven, kaliteyi önemseyen, en iyiye sahip olmak isteyen...

Dijitale yatkın, sürekli online olan,

Yerli aktif şehirli ve bilinçli yabancı turist

En seçkin kitleyle daha da yakınlaşın...


Etkili Kurumsal Tanıtım

erzurumportali.com, şehrini yaşamayı seven aktif yerli bir kitleyle, gelir düzeyi yüksek bilinçli turist ziyaretçilerden oluşan hedef kitlesi ile şehrin en gözde mekan ve markalarını doğrudan hedef kitlelerine ulaştırır. Marka ve mekanlar aktif veri tabanına düzenli olarak gönderilen bülten ve mailler aracılığıyla doğru müşteri kitlesine çok daha kalıcı ve sürekli iletişim yapmış olurlar.


Pazarlama iletişimine yeni alternatif: İçerik Odaklı Kurumsal Pazarlama...

Reklam ve Kurumsal Üyelik hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için lütfen aşağıdaki formu doldurunuz. Ekibimiz en kısa sürede size dönüş yapacaktır.