EĞİTİM

Atatürk Üniversitesi Yönetimi Üniversite Çalışmalarını Değerlendiriyor!

Atatürk Üniversitesi Yönetimi Üniversite Çalışmalarını Değerlendiriyor!
Atatürk Üniversitesi Yönetimi Üniversite Çalışmalarını Değerlendiriyor!

Atatürk Üniversitesin’de mekanizmaların işleyişi ve mevzuatlarını görüşmek üzere senato ile yönetim kurulu toplantıları gerçekleştiriliyor. Toplantıda, üniversitenin çalışmaları değerlendirilirken yapılması planlanan çalışmalara yönelik fikir alışverişinde bulunuluyor.

Atatürk üniversitenin çalışmalarını değerlendirmek ve planlanan çalışmalara yönelik fikir alışverişinde bulunmak üzere paydaşlarıyla görüşen Rektör Prof. Dr. Ömer Çomaklı, senatörler ve yönetim kurulu üyeleriyle bir araya gelmekten duyduğu memnuniyeti dile getirerek şunları söyledi: "Göreve geldiğimiz ilk günden itibaren istişareye ve ortak akıl arayışına önem vererek çalışmalarımızı hayata geçirdik. Attığımız adımları fikir almadan, danışmadan atmadık. Yakalamış olduğumuz başarılar ve elde ettiğimiz tüm ödüller de birlik ve beraberlik içerisinde gerçekleştirdiğimiz bu çalışmaların bir ürünüdür. Yine aynı uyum ve kararlılıkla yeni yılda da plan ve projelerimizi uygulamaya devam edeceğiz. Üniversitemizin gelişmesi ve dünya üniversiteleri ile rekabet edebilmesi için gereken her türlü adımı atıyoruz ancak bu hedefe tek başımıza değil topyekûn bir çalışma ile ulaşabiliriz. Bu bağlamda bizlere destek olan tüm mensuplarımıza teşekkür ediyor, yeni yılın üniversitemiz ailesi başta olmak üzere herkese hayırlı olmasını diliyorum.”

Açılış konuşmasının ardından gündem maddelerinin görüşülmesiyle devam eden toplantı, dilek ve önerilerin paylaşılmasıyla sona erdi.

Yorumla
Facebook Twitter Telegram Whatsapp Linkedin Pinterest
{{begeni}} {{yorumsayi}}
9 Ocak 2023 10:26
Kullanıcı
{{item.IsimSoyisim==' '?"Kayıtsız Kullanıcı":item.IsimSoyisim}}
{{tariheCevir(item.KayitTarihi)}}

{{item.YorumMetni}}

{{item.BegenSay}}
Oturum Açınız

Yorum yazmak için oturum açmalısınız.

Oturum Aç Üye Ol

Mağazada Çok Satılanlar

Mağaza

ERZURUM NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
{{item[0]}}
GÜNEŞ
{{item[1]}}
ÖĞLE
{{item[2]}}
İKİNDİ
{{item[3]}}
AKŞAM
{{item[4]}}
YATSI
{{item[5]}}