Erzurum Üniversiteleri

Kuzeydoğu Anadolu Bölgesel Kalkınma Fuarı KUDAKAF'23 Başvuruları Başladı

Kuzeydoğu Anadolu Bölgesel Kalkınma Fuarı KUDAKAF23 Başvuruları Başladı
Kuzeydoğu Anadolu Bölgesel Kalkınma Fuarı KUDAKAF'23 Başvuruları Başladı

Atatürk Üniversitesi Kariyer Planlama ve Mezun İzleme Uygulama ve Araştırma Merkezi ile ATA TEKNOKENT iş birliğinde KUDAKAF’23 kapsamında Kariyer Geliştirme Odaklı Öğrenci Ar – Ge Projeleri Yarışması düzenlenecek olup katılım ve başvuru koşulları aşağıda belirtilmiştir.

Başvurular İki Aşamalı Olarak Gerçekleştirilecektir

Birinci aşamada;

 a.Cumhurbaşkanlığı İnsan Kaynakları Ofisi (CBİKO) tarafından yönetilen yetenekkapisi.org adresinden, öğrenci olarak kayıt olduktan sonra, KUDAKAF’23 Kariyer Geliştirme Odakli Öğrenci Ar – Ge Projeleri Yarışması için başvuru yapılması,

b.Başvuru formunu kapak sayfasında yer alan karekodu okutarak ulaşılabilecek formu doldurulup imzalandıktan sonra taranmış olarak jpeg veya pdf formatında,

c.Başvuruya konu olan projeyi anlatan posterin jpeg veya pdf formatında, kudakaf23@atauni.edu.tr adresine son başvuru tarihi olan 10 Şubat 2023 saat 23:59’a kada gönderilmesi gerekmektedir.

 İkinci aşamada;

Başvuru formunun ıslak imzalı olarak en geç 20 Şubat 2023 saat 17:00’da aşağıdaki adreste olacak şekilde kapalı bir zarf içerisinde elden veya posta yoluyla gönderilmesi gerekmektedir.

Posta Adresi: Atatürk Üniversitesi Kariyer Planlama ve Mezun İzleme Uygulama ve Araştırma Merkezi (Merkez Öğrenci Yemekhanesi Alt Katı), Erzurum.

Başvuru Koşulları

1. Kariyer Geliştirme Odaklı Öğrenci Ar – Ge Projeleri Yarışması sadece ön lisans, lisans ve lisansüstü (yüksek lisans, doktora, bütünleşik doktora) öğrencilerin katılımına açıktır. Yarışmaya ekip olarak başvuru yapılması halinde ekipte sadece öğrencilerin yer alması gerekmektedir.

2.Kariyer Geliştirme Odaklı Öğrenci Ar – Ge Projeleri Yarışmasına grup / öğrenci kulübü, topluluğu olarak katılım mümkün olup bu durumda bir katılımcının proje temsilcisi olarak belirlenmesi gerekmektedir.

3.Proje önerisinin başvuru formunda, aşağıdaki kategorilerden hangisine girdiği ifade edilmelidir.

Proje Önerisi Kategorileri;

-Akıllı Ulaşım

-Biyoteknoloji

-Çevre ve Enerji Eğitim

-Girişimcilik

-İletişim

 -Sanayi -Sürdürülebilir Kalkınma Amaçları

-Tarım

-Toplumsal Katkı

-Turizm

 

4.Başvuru yapacak projelerin konularıyla ilgili herhangi bir sınırlama bulunmamaktadır.

Projeler ifade edilen kategorilerden birine veya birkaçına girebilir. Proje öneriniz bu kategorilerden birine girmiyorsa, girdiği kategoriyi ifade eden en uygun kelimeyi başvuru formuna yazabilirsiniz.

5.Başvuruların 10 Şubat 2023 günü saat: 23:59’a kadar kudakaf23@atauni.edu.tr adresine yapılması gerekmektedir. Başvuru formunu içeren mailin ekine proje önerisini anlatan 50x70 cm. boyutlarında bir afişin de eklenmesi gerekmektedir. Bu afişler 15-16 Mart 2023 tarihlerinde Recep Tayyip Erdoğan Fuar Merkezi/Erzurum’da düzenlenecek KUDAKAF’23 (Kuzeydoğu Anadolu Kariyer Fuarı, 2023) kapsamında sergilenecektir.

6.Kariyer Geliştirme Odaklı Öğrenci Ar-Ge Projeleri Yarışması kapsamında ilk üç ödül ile mansiyon alan proje sahiplerine verilecek ödüller aşağıdaki gibidir:

Birincilik Ödülü: 15.000 TL

İkincilik Ödülü: 10.000 TL

Üçüncülük Ödülü: 5.000 TL

Mansiyonlar: Çeşitli sürpriz hediyeler.

DETAYLI BİLGİ İÇİN

Web kudakaf.org /yetenekkapisi.org

Telefon: 0 442 231 6321

E-posta: kudakaf23@atauni.edu.tr / kudakaf2023@gmail.com

Adres: Atatürk Üniversitesi Kampüsü Kariyer Planlama ve Mezun İzleme Uygulama ve Araştırma Merkezi Öğrenci Yemekhanesi Alt Katı, Erzurum

Yorumla
Facebook Twitter Telegram Whatsapp Linkedin Pinterest
{{begeni}} {{yorumsayi}}
31 Ocak 2023 09:12
Kullanıcı
{{item.IsimSoyisim==' '?"Kayıtsız Kullanıcı":item.IsimSoyisim}}
{{tariheCevir(item.KayitTarihi)}}

{{item.YorumMetni}}

{{item.BegenSay}}
Oturum Açınız

Yorum yazmak için oturum açmalısınız.

Oturum Aç Üye Ol

Mağazada Çok Satılanlar

Mağaza

ERZURUM NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
{{item[0]}}
GÜNEŞ
{{item[1]}}
ÖĞLE
{{item[2]}}
İKİNDİ
{{item[3]}}
AKŞAM
{{item[4]}}
YATSI
{{item[5]}}