PALANDÖKEN ULAŞIM

Palandöken Ulaşım!

Palandöken Ulaşım!
Palandöken Ulaşım!


Kar'ın Mavi ve Yeşil İle İç İçe Olduğu Şehir!

Erzurum, coğrafi özellikleri, 5 ay boyunca kayak yapmaya elverişli yapısı, kar kalitesi, uzun pistleri ve tesisleriyle dünyanın sayılı kış turizm merkezlerinden biridir.


Erzurum kayak merkezleri (Palandöken, Konaklı, Kandilli), atlama kuleleri, kış spor tesisleri ve Erzurum'da yapılabilen kış spor branşları hakkında detaylı bilgi almak için tıklayınız.


Havayolu İle Ulaşım

Erzurum Portalı Palandöken Ulaşım

Erzurum'a, İstanbul ve Ankara'dan direk uçuş ve diğer havalimanlarından aktarmalı uçuş seferleri düzenlenmektedir. Turkish Airlines, Anadolu Jet, Pegasus ve SunExpress firmaları ile ortalama günlük 9 sefer gerçekleştirilmektedir. Güncel uçuş bilgileri için tıklayınız.

İstanbul ile Erzurum arası direkt mesafe 1009.37 km ve ortalama olarak uçak ile bu mesafe 1 saat 26 dakika sürmektedir. Ankara ile Erzurum arası ise direkt mesafe 697.2 km ve ortalama olarak uçak ile bu mesafe 59 dakika sürmektedir. Uçaklar iyi hava koşullarında 1000 km/h hızlarına ulaşabilmektedirler. Bu nedenle ortalama olarak 700 km/h hızdan farklı giden uçaklar için yolculuk süreleri uzayacak veya kısalacaktır.

Havalimanından Erzurum ve Palandöken Kayak Merkezine ulaşım, Büyükşehir Belediyesi'ne ait otobüs servisleri, özel taksiler veya araç kiralama hizmetleri ile sağlanmaktadır. Erzurum Havalimanı araç kiralama hizmetleri için tıklayınız.

Havalimanı şehir merkezi 11 km ve Palandöken Kayak Merkezi mesafesi 15 km'dir.

Erzurum Havalimanı İletişim Bilgileri

Web Adresi: www.erzurum.dhmi.gov.tr

Telefon: 0(442); 327 28 35 (6 Hat) Faks: 0(442); 327 28 34

Elektronik Posta: infoerzurum@dhmi.gov.tr

DHMİ Çağrı Merkezi: 444 34 64


Karayolu İle Ulaşım

Erzurum Portalı Palandöken Ulaşım

Erzurum'a tamamı duble yol olmak üzere karayolu ile özel araçlarınızla veya otobüs turizm firmaları ile ulaşım sağlayabilirsiniz. Otobüs firmaları hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Bazı Merkezlere Göre Yaklaşık Mesafeler ve Ulaşım Süreleri

Ankara - Erzurum: 877 km / 9 saat 53 dakika

İstanbul - Erzurum: 1234 km / 13 saat 43 dakika

İzmir - Erzurum: 1468 km / 16 saat 31 dakika

Bursa - Erzurum: 1263 km / 13 saat 55 dakika

Antalya - Erzurum: 1239 km / 14 saat 26 dakika

Gaziantep - Erzurum: 629 km / 7 saat 25 dakika

Karayolu haritaları ve mesafeler hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Şehirlerarası Otobüs Terminali Erzurum şehir merkezine 8 km mesafede olup, Palandöken Kayak Merkezine ulaşım, Büyükşehir Belediyesi'ne ait veya özel halk otobüs servisleri ve özel taksiler ile sağlanmaktadır. Şehirlerarası Otobüs Terminali Palandöken Kayak Merkezi mesafesi 13 km'dir.

Erzurum Şehirlerarası Otobüs Terminali İletişim Bilgileri

Telefon: 0(442); 238 30 02


Demiryolu İle Ulaşım

Erzurum Portalı Palandöken Ulaşım

TCDD Doğu Ekspresi her gün saat 18:00'da Ankara'dan Erzurum istikametinde sefere çıkmaktadır. Ankara'dan 18:00'da harekete geçen ekspres Kırıkkale, Kayseri, Sivas, Erzincan istikametinde saat 13:52'de Erzurum'a varmaktadır. Ankara - Erzurum tren seferi Doğu Ekspresi ile yaklaşık 20 saat sürmektedir. Tren seferler hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Ankara istasyonundan hızlı tren seferleri ile İstanbul, Eskişehir, Konya şehirlerine yüksek hızda ulaşım sağlanmaktadır. Hızlı tren seferleri hakkında Ankara istasyonu ile 0 312 311 06 20 nolu telefon hattı ile iletişime geçip detaylı bilgi alabilirsiniz.

Tren garı Erzurum şehir merkezinde yer almakta olup Palandöken Kayak Merkezine ulaşım, Büyükşehir Belediyesi'ne ait veya özel halk otobüs servisleri ve özel taksiler ile sağlanmaktadır. Tren garı Palandöken Kayak Merkezi mesafesi 5 km'dir.

Erzurum Tren Garı İletişim Bilgileri

Telefon: 0(442); 234 95 38

Web Sayfası: www.yolcu.tcdd.gov.tr


Palandöken Turizm Acenteleri

Palandöken Kayak Merkezine seyahat veya tur organizasyonları hakkında detaylı bilgi almak için Erzurum turizm acenteleri ile iletişime geçebilirsiniz.

Konaklama ve oteller hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Yorumla
Facebook Twitter Telegram Whatsapp Linkedin Pinterest
{{begeni}} {{yorumsayi}}
29 Kasım 2018 10:16
Kullanıcı
{{item.IsimSoyisim==' '?"Kayıtsız Kullanıcı":item.IsimSoyisim}}
{{tariheCevir(item.KayitTarihi)}}

{{item.YorumMetni}}

{{item.BegenSay}}
Oturum Açınız

Yorum yazmak için oturum açmalısınız.

Oturum Aç Üye Ol

Mağazada Çok Satılanlar

Mağaza

ERZURUM NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
{{item[0]}}
GÜNEŞ
{{item[1]}}
ÖĞLE
{{item[2]}}
İKİNDİ
{{item[3]}}
AKŞAM
{{item[4]}}
YATSI
{{item[5]}}