Özel Günlerinizi Unutulmaz Kılmak İçin Özel Bir Mekan

Nezih Mekan, Özel Süsleme, Müzik ve Özel Hizmetlerle Erzurum'da Özel Günlerinizi Unutulmaz Kılmak İstermisiniz

Özel Günlerinizi Unutulmaz Kılmak İçin Özel Bir Mekan

Zigana Et Mangal Nezih Mekanı, Özel Süslemesi, Müzik ve Özel Hizmetleriyle Erzurum'da Özel Günlerinizi Unutulmaz Kılıyor

Zigana Et Mangal

Dostlarınızla paylaşmak istediğiniz günlerinizi unutulmayacak özel anlara dönüştürmeniz için Zigana Et Mangal sizlere özel hizmet sunmaktadır. Nişan, nikâh, evlilik yıldönümleri, kına geceleri, baby shower ve doğum günleri gibi mutlu günlerin yanı sıra, özel davetler ve yemekli iş toplantıları gibi organizasyonları da Zigana Et Mangal'da yapabilirsiniz. 100-150 kişilik davetler için uygun olan Zigana Et Mangal salonlarıyla özel günlerinizi daima hatırlanacak bir güne dönüştürmeyi amaçlamaktadır.

Zigana Et Mangal
Kişi sayısı ne olursa olsun en küçük ayrıntısına kadar organizasyonunuzu deneyimli "Zigana Et Mangal" ekibi planlıyor, siz de dostlarınızla davetinizin keyfini çıkarıyorsunuz.

Zigana Et Mangal

Toplu Yemek Organizasyonları

Zigana Et Mangal düğün, nişan, toplantı ve benzeri toplu yemek organizasyonları içinde hizmet vermektedir. Günümüzün değişen lezzet anlayışları ve damak zevkleri doğrultusunda farklı menü seçenekleri ile unutulmayacak anlar sunmaktadır.

Zigana Et Mangal

Zigana et mangal Bölge Eğitim ve Araştırma hastanesi karşısında Yıldızkent kavşağında...

Daha fazla bilgi ve rezervasyon için 0 442 342 91 22

Yorum Yazın