48 İlde Kampüsü Bulunan Bahçeşehir Koleji Erzurum'da Açılıyor

Türkiye'nin 48 ilinde 101 kampüsü bulunan Bahçeşehir Koleji Erzurum'da açılıyor...

48 İlde Kampüsü Bulunan Bahçeşehir Koleji Erzurum'da Açılıyor

50. Yılını Kutlayan Bahçeşehir Koleji'nin 102. Kampüsü Erzurum'da Açılıyor

1968 yılında Laleli'de üç sınıflı bir dershane ile başlayan öyküsünü 2017 yılında Türkiye'nin ve dünyanın dört bir yanında kaliteli eğitimi yeni nesillerle buluşturan global eğitim markası olarak başarıyla sürdüren Bahçeşehir Koleji'nin mimari projesi tamamlanan Erzurum kampüsü 2018-2019 eğitim-öğretim yılında Erzurum'da hizmete girecek.

Bahçeşehir Uğur Eğitim Kurumları ailesinin üyesi olarak 1994 yılında Bahçeşehir'de kurulan ilk kampüsünde eğitime başlayan Bahçeşehir Koleji, "kaliteli eğitimi daha çok çocuğa ulaştırmak" amacıyla Türkiye'nin dört bir yanında eğitim veriyor. Dünyada yaşanan tüm sorunların eğitimle çözüleceğine olan inancıyla Bahçeşehir Koleji, 2017-2018 eğitim öğretim yılı itibarıyla Türkiye'nin 48 ilinde 101 kampüsüyle eğitim veriyor.

Erzurum Bahçeşehir Koleji Kampüsü Nerede Yapılacak

2018-2019 eğitim-öğretim yılında Erzurum'da hizmete başlayacak olan Erzurum Bahçeşehir Koleji Çat yolu üzerinde Mecidiye Anadolu Lisesi altında inşaa edilecek.

Erzurum Bahçeşehir Koleji Hangi Seviyede Eğitim Verecek

Kurulduğu 1994 yılından bu yana Türkiye'ye öncülük eden eğitim modelleri uygulayan Bahçeşehir Koleji Erzurum'da ilkokul, ortaokul ve lise seviyesinde eğitim verecek.

Yorum Yazın

Yorumlar

ERZURUMA. ZERRE KADAR. YATIRIM. YAPAN DA. RABBIM RAZI OLSUN OZEL OKUL .KALITESINI. ARTIRACAGI. KANISINDAYIM. .YA ALLAH. BISMILLAH .DIYEREK. HAYIRLI. OLSUN DOGAN .

Hayırlısı. Insallah

Hayırlısı. Insallah

Gerçekten Erzurum'da büyük bi ihtiyacı kapatacak şimdiden hayırlı olsun getirenden Allah razı olsun