Canan Karatay Açıkladı, 'Hacının Yağ Akımı' Kahvaltı Menüsüne Girdi!

Kalp ve İç Hastalıkları Profesörü, İstanbul Bilim Üniversitesi eski Rektörü ve İç Hastalıkları ve Kardiyoloji Ana Bilim Dalları öğretim üyesi, Canan K

Canan Karatay Açıkladı, 'Hacının Yağ Akımı' Kahvaltı Menüsüne Girdi!

Karatay Artvin'de Konuştu Et ve Tereyağının Başkenti Hareketlendi!

Kalp ve İç Hastalıkları Profesörü, İstanbul Bilim Üniversitesi eski Rektörü ve İç Hastalıkları ve Kardiyoloji Ana Bilim Dalları öğretim üyesi, Canan Karatay, Artvin'de tereyağı ve kırmızı etin önemini vurguladı. Erzurum'da Döner İskendere tereyağı akımı uygulayan, 'Üçler Döner' işletmecisi Musdafa Atmaca,"'Hacının Yağ Akımı' sabah kahvaltılarına girmiştir' dedi.

Son yıllarda sağlıklı beslenme söylemleri ile dikkat çeken ve vatandaşın sevgisini kazanan, Canan Karatay Artvin'de organize edilen"Çınaraltı Gençlik Söyleşileri" programı öncesi değerlendirmelerde bulundu.

Karatay, bu bölgedeki doğal tereyağının çok önemli olduğunu aktardı. Kahvaltıda döner yenilebileceğini söyleyen Karatay, bol bol döner, köy tavuğu ve tereyağı yeme tavsiyesinde bulundu.

Canan Karatay Hacının Yağ Akımı

Karatay'ın Haberi Erzurum'a Tez Ulaştı!

Canan Karatay, Artvin'de bu söylemleri ifade ederken, Erzurum'da 'Hacının Yağ Akımı' ile fenomen olan Musdafa Atmaca Üçler Döner İskendere müşterilerini kahvaltıda 'Hacının Yağ Akımı'nı' sağlık için tatmaya beklediğini söyledi.

Canan Karatay Hacının Yağ Akımı

Yorum Yazın