Erzurum'da, Tarım ve Hayvancılığa Yön Verenler Buluşuyor!

Büyük Fuar, Recep Tayyip Erdoğan Fuar Merkezinde...

Erzurum'da, Tarım ve Hayvancılığa Yön Verenler Buluşuyor!

Tek Çatı Altında İki Fuar!

TÜYAP Anadolu Fuarları A.Ş. ve Türk Tarım Alet ve Makineleri İmalatçıları Birliği (TARMAKBİR) işbirliği ile hazırlanan Erzurum Tarım, Tarımsal Mekanizasyon, Tarla Teknolojileri ve Erzurum Hayvancılık, Hayvansal Üretim Teknolojileri, Süt Endüstrisi, Yem Endüstrisi Fuarları T.C Tarım ve Orman Bakanlığı, Erzurum Valiliği, Erzurum Büyükşehir Belediyesi, Erzurum Ticaret ve Sanayi Odası, Erzurum Ticaret Borsası, Türkiye Ziraat Odaları Birliği, Tarım Kredi Kooperatifleri Merkez Birliği, Erzurum İl Tarım ve Orman Müdürlüğü, Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu Erzurum İl Koordinatörlüğü ve KOSGEB'in değerli destekleri ile Doğu Anadolu Bölgesi'nde kapılarını açmaya hazırlanıyor.

Tüyap Erzurum - Recep Tayyip Erdoğan Fuar Merkezi'nde 19-23 Eylül 2018 tarihleri arasında ilk kez düzenlenecek olan Erzurum Tarım ve Erzurum Hayvancılık Fuarları'nda Tarımsal Mekanizasyon ve İlgili Teknolojiler, Traktör ve Tarımsal Mekanizasyon Yan Sanayi, Su ve Sulama Teknolojileri, Gübreler, Tohum, Organik Tarım Ekipmanları, Hayvansal Üretim Teknolojileri, Süt Endüstrisi, Hayvan Sağlığı ve Veterinerlik Hizmetleri ve ilgili ürünler tek çatı altında sergilenecektir.

Erzurum Tarım ve Hayvancılık Fuarı

Sektörün Bölgedeki Büyük Buluşması

360.000 hektar işlemeli tarım arazisi, 1,6 milyon hektar mera alanı, 700 bin Büyükbaş, 750 bin civarında Küçükbaş hayvan varlığı ile önemli bir potansiyele sahip olan Erzurum'da gerçekleşecek fuarlar, bölge ekonomisi açısından önem taşımaktadır. Erzurum Tarım ve Erzurum Hayvancılık 2018 Fuarları kapsamında Tüyap Yurtdışı Bölge ofislerinin çalışmaları sonucu gerçekleştirilen pazarlama faaliyetleri ile Azerbaycan, Gürcistan, İran'dan düzenlenecek alım heyetleri ile Marmara, Ege, Akdeniz, İç Anadolu, Karadeniz, Güney Doğu Anadolu ve Doğu Anadolu bölgelerinden fuara gelecek olan heyetlere ev sahipliği yapılması planlanıyor.

Erzurum Tarım ve Hayvancılık Fuarı

Ziyaret Saatleri

19-22 Eylül 2018 tarihleri arasında 09.30 - 19:00 saatlerinde, 23 Eylül günü ise saat 17.00'a kadar ziyarete açık olacaktır. Fuarlarla ilgili ayrıntılı bilgi edinmek için www.erzurumtarimvehayvancilikfuari.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Erzurum Tarım ve Hayvancılık Fuarı

Yorum Yazın