Erzurum Yurt ve Apart Fiyatları!

Öğrenci Şehri Erzurum'da Her Bütçeye Uygun Konaklama Adresi Bulunuyor!

Erzurum Yurt ve Apart Fiyatları!

Erzurum’da Her Bütçeye Uygun Yurt ve Apart Var!


Üniversitelerin 2022-2023 eğitim öğretim yılı akademik takvimi 13 Eylül itibariyle başladı. Türkiye'nin dört bir yanında konaklama, apart ve yurt hizmeti veren işletmeleri hareketlendirdi.


Atatürk Üniversite ve Erzurum Teknik Üniversitesi ile iki yüz binleri aşan öğrenciyi her yıl eğitim öğretim sezonunda ağırlayan Erzurum’da her bütçeye uygun konaklama, apart ve yurt adresleri bulunuyor.

Pandemi öncesi özel yurtlar, açık büfe kahvaltılı ve akşam yemekli tek kişilik yıllık ortalama 12 bin TL, birden fazla kişinin konakladığı odalarda ortalama 7 bin ile 10 bin TL civarında ücret talep ediyordu. Son olarak dünya genelinde yaşanan olumsuzlar her alanda olduğu gibi yurt ve apart fiyatlarında da artışa sebep oldu. Genel olarak şehir merkezinde bulunan apart ve yurtlar ile sıkı pazarlık yapanlar istenilen miktarları aşağı çekebiliyorlardı. 

Fiyatlar Nasıl?

Huzurlu ve sorunsuz bir konaklama için Erzurum'da, 1 kişilik oda fiyatları 3.500 ile 4.200 TL ortalama arasında, 2 kişilik 2.800 ile 3.400 TL arasında ve 3 kişilik odalar ise 3.750 ve sunulan hizmete göre değişiyor. 

Mevcut durumda, apart ve yurtların sunacağı hizmet ve ücret politikasının ne olacağını iletişim bilgilerini verdiğimiz işletmelerden öğrenebilirsiniz. 

Erzurum Portalı bu içerikte yer alan linkler ve bilgiler ile şehrin iddialı yurtlarının yürüttüğü çalışma ile sundukları fırsatları ve olanakları sizlerin dikkatine sunuyor. Bu çalışma sayesinde yurtların görsellerini inceleye bilir ve imkânlarını değerlendire bilirsiniz. İletişim bilgileri sayesinde yurt yetkilileri ile görüşüp detaylı bilgi alabilirsiniz.

Erzurum’da Kız - Erkek Apart ve Yurtlar ile KYK Yurtlarını Karşılaştırın, İletişime Geçin, Fiyatları Öğrenip En İdeal Apart ve Yurdunuzu Bulun!

Erzurum Yurt ve Apart Fiyatları!

Onay Kız Öğrenci Yurdu

Sizlere sadece konaklama imkanı sunmakla kalmayan Onay yurdu, çok boyutlu yaşam platformu olarak sizleri bekliyor...

Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

Erzurum Yurt ve Apart Fiyatları!

Şehit Bahattin Yıldız Yüksek Öğrenim Öğrenci Yurdu

Erzurum'da merkezi konum, tek kişilik veya üç kişilik oda seçenekleri ile Şehit Bahattin Yıldız Yüksek Öğrenim Öğrenci Yurdu ayrıcalıklı bir yurt...

Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

Erzurum Yurt ve Apart Fiyatları!

Şehit Bahattin Yıldız Üniversite Hazırlık ve Lise Öğrenci Yurdu

Erzurum'da merkezi bir konumda yer alan Şehit Bahattin Yıldız Üniversite Hazırlık ve Lise Erkek Öğrenci Yurdu ile harika bir dönem sizi bekliyor...

Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

ERZURUM KYK YURTLARI!

Erzurum Yurt ve Apart Fiyatları

Erzurum Teknik Üniversitesi Yurdu

Erzurum Teknik Üniversitesi kampüsünde 1.590 kişilik Standardı Yüksek KYK Kız Öğrenci Yurdu mevcuttur.

Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

Erzurum Yurt ve Apart Fiyatları

Erzurum Atatürk Üniversitesi Kız Öğrenci Yurdu

Erzurum Atatürk Üniversitesi Erzurum Kız Yurdu, üniversite kampüsünde yer almaktadır.

Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

Yorum Yazın