Güne Clup Pide Kahvaltı Tabağı ve Menemen İle Zinde Başlayın

Erzurum'da Clup Pide'nin 15 farklı çeşitten oluşan kahvaltı tabağı ve sınırsız çay ikramı ile güne lezzet ve keyifle başlayın.

Güne Clup Pide Kahvaltı Tabağı ve Menemen İle Zinde Başlayın

Güne zinde başlamanın yolu bol çeşitli ve leziz bir kahvaltıdan geçer. Clup Pide 15 farklı çeşitten oluşan kahvaltı tabağı ve sınırsız çay ikramı ile güne lezzet ve keyifle başlayın...

Güne zengin ve lezzetli bir kahvaltı ile başlamak istiyorsanız Clup Pide kahvaltı tabağı tam da size göre. Sabahları uyanınca çeşitli bahanelerle ertelediğiniz ya da vakit bulamadığınız için atladığınız, aslında günün en önemli öğünü olan kahvaltının Clup Pide ile tadını çıkarın.

Clup Pide kahvaltı tabağı ile siyah zeytin, yeşil zeytin, beyaz peynir, kaşar peyniri, salatalık, domates, reçel çeşitleri, tereyağı, bal, salam, sosis, cips, sigara böreği, omlet, ekmek ve sınırsız çay ile ağzınıza layık bir şekilde hizmetinize sunuluyor.

Dileyenlere Menemen ile Lezzet Dolu Bir Başlangıç

Erzurum Clup Pide Kahvaltı Menemen

Clup Pide kahvaltı tabağının yanı sıra güne zinde ve lezzet dolu bir başlangıç yapmak isteyenlere menemen seçeneği sunuyor. İşlerini mutlulukla, zevkle ve beğenerek yapan, lezzet ötesi menü seçeneklerini hijyenik, şeffaf mutfaklarında üreten Clup Pide Erzurum'un merkezinde her an ulaşılabilir kılıyorlar.

Her şeyin en iyisini yapma anlayışıyla yola çıkan Clup Kır Pidesi kahvaltı tabağı, menemen seçenekleri yanı sıra Türk Mutfağının vazgeçilmez lezzetlerinden olan Kır Pidesini Erzurum'a ilk kez getiren marka olmanın haklı gururunu yaşıyor. Günün her saatinde kır pidesi, pide, lahmacun, pizza, kol böreği, su böreği lezzetlerini müşterilerine sunuyorlar.

Erzurum Clup Pide Kahvaltı

Adres: Yukarı Mumcu Caddesi, Akbank Yanı, Güney Apartmanı Altı, Yakutiye Medresesi Karşı No:7/C Yakutiye / Erzurum

Rezervasyon 0 442 234 03 63 veya 0 541 973 96 98

Facebook'tan Takip Et: @cluppide

Yorum Yazın