Avrupa'nın En Çok Takip Edilen Bloger Ve Youtuber'ları Erzurum'da

Skisilkroad Destinasyon Yönetim Ofisi, Avrupa'nın En Çok Takip Edilen Bloger Ve Youtuber'larını Erzurum'da Ağırladı

Avrupa'nın En Çok Takip Edilen Bloger Ve Youtuber'ları Erzurum'da

DAP Bölge Kalkınma İdaresi Başkanlığı Bünyesindeki Skisilkroad Destinasyon Yönetim Ofisi, Avrupa'nın En Çok Takip Edilen Bloger Ve Youtuber'larını Erzurum'da Ağırladı

Kültür ve Turizm Bakanlığı'nın iki yıl boyunca Avrupa Birliği ortaklığıyla yürüttüğü, finans desteği DAP Bölge Kalkınma İdaresinin sağladığı organizasyonda bloger ve youtuberlar, Palandöken kayak merkezinin yanı sıra Erzurum'un tarihi mekanlarına, termal tesislerine ve yöresel ürün ve lezzetlerine hayran kaldılar.

Bloger Ve Youtuberlar Erzurum'da

Türk Hava Yolları (THY) desteğiyle Avrupa'nın önde gelen www.lastminute.com Yönetim Kurulu Üyesi Cristiano Sardi başta olmak üzere 11 bloger ve youteber'ı Erzurum'da ağırlayan SkiSilkRoad Destinasyon Yönetim Ofisi (Kayak İpek Yolu) ekibi, İtalyan heyete unutulmaz bir kar ve kayak deneyimi yaşattı.

Erzurum Ve Palandöken'i Avrupa'da En Çok Tıklanan Lokasyonlar Arasına Yerleşti

Bloger Ve Youtuberlar Erzurum'da

Dört gün süren gezinin ardından çektikleri profesyonel fotoğraflar ve drone görüntüleriyle büyüleyici klipler hazırlayan bloger ve youtuberlar, Erzurum ve Palandöken'i Avrupa'da en çok tıklanan lokasyonlar arasına yerleştirdi. Bununla birlikte Instagram'da 'TurchiaBianca' adlı bir sayfa açan ekipten Federica Bassino, paylaştığı görsellerle binlerce kişiye ulaştı.

Yorum Yazın