Erzurumlunun Bilegini Bükmek Kolay Degil!

Erzurumlu milli sporcu Gökhan Seven, 14 ve 23 Mayis tarihlerinde gerçeklesen 9. Avrupa Bilek Güresi Sampiyonasina damga vurdu.

Erzurumlunun Bilegini Bükmek Kolay Degil!

Yine Yeni Yeniden!

Bilek güresinde Türkiye'yi temsil eden Erzurumlu milli sporcumuz Gökhan Seven, 14 ve 23 Mayis tarihlerinde 52 ülkeyi temsilen birçok bilek güresçisinin yer aldigi 9. Avrupa Bilek Güresi Sampiyonasinda 7 yillik yenilmezlik unvanini korudu.

Yunanistan'in Loutraki sehrinde düzenlenen sampiyona öncesi Erzurumlu sampiyon Gökhan Seven sosyal medya hesabindan, "Hiç bir maddi kazanim elde etmeden yillardir, Türk bayragini göndere çektirip Istiklal marsimizi okutmak için gece gündüz çalistim ve bir kez daha Mevla'm bana bu kutsal görevi layik gördü sükürler olsun rabbime... En büyük doping kaynagim olan sevenlerimin duasina 14-21 Mayis Yunanistan da yine ihtiyacim var esirgemezseniz sevinirim... Her sey sanli bayragimiz için, her sey Istiklal marsimiz için simdiden herkesten Allah Razi Olsun..." ifadelerine yer vermisti.

Erzurumlu Bilek Güresi Sampiyonu Gökhan Seven

Sampiyonluk Sonrasi Sükür...

9. Avrupa Bilek Güresi Sampiyonasi sonrasi, Para armwrestling bilek güresinde bir çok kez Türkiye, Dünya, Avrupa ve Asya Sampiyonlugu elde eden Dadas Gökhan Seven, "Rabbim nasip edecek her seyi, nasip ettikleri için sükürler olsun, yine yeni yeniden" ifadelerine yer verdi.

Erzurumlu Bilek Güresi Sampiyonu Gökhan Seven

Erzurumlu Bilek Güresi Sampiyonu Gökhan Seven

Yorum Yazın