Katar Büyükelçisi Erzurum'da Konutlarla İlgili Bilgi Alınca Hayretini Gizleyemedi!

Katar'ın Ankara Büyükelçisi Salem Mubarak Al-Shafi, 'Neye hayret etti?'

Katar Büyükelçisi Erzurum'da Konutlarla İlgili Bilgi Alınca Hayretini Gizleyemedi!

Büyükelçi Katar'lı Heyetle Erzurum'da!

Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen, Katar'ın Ankara Büyükelçisi Salem Mubarak Al-Shafi'yi Erzurum'da konuk etti.

Başkan Sekmen, Palandöken Kayak Merkezi'nden Aziziye Termal Tesisleri'ne varıncaya kadar Erzurum'un dört bir yanını gezdirdiği Katar Büyükelçisi Al-Shafi'ye, Büyükşehir Belediyesi'nce yürütülen yatırım projelerini anlattı. Al-Shafi,'nin ilk kez geldiği Erzurum'a hayran kaldığı ifade ediliyor.

Katar Büyükelçisi Erzurum'da

Projelerle Yakından İlgilendi...

Katarlı heyete Başkan Sekmen, Büyükşehir Belediyesi'nin yatırım projeleri hakkında bilgiler aktardı. Erzurum'da tarımdan hayvancılığa, turizmden spora, inşaattan çevre yatırımlarına kadar birçok alanda önemli yatırımlar yaptıklarını belirtti.

Al-Shafi ve beraberindeki heyet Palandöken Kayak Merkezi'ni gezdi. Büyükşehir Belediyesi'nin kış turizmine yönelik olarak yaptığı yatırımları yerinde gördü.

Ziyaretten geriye ise projeler ve konutlarla ilgili paylaşılan karelerde, büyükelçinin simasından yansıyan hayret anları kaldı. Akıllarda ise 'Büyükelçi neye hayret etti?' sorusu kaldı.

Katar Büyükelçisi Erzurum'da

Kaynak: Erzurum Büyükşehir Belediyesi

Yorum Yazın