ERZURUMSPOR

Acun Ilıcalı Sosyal Medya Hesabından Paylaştı: 'Biz Erzurumuz Şimdi Destek Zamanı'

Acun Ilıcalı Sosyal Medya Hesabından Paylaştı: Biz Erzurumuz Şimdi Destek Zamanı
Acun Ilıcalı Sosyal Medya Hesabından Paylaştı: 'Biz Erzurumuz Şimdi Destek Zamanı'

Erzurum'da Hedef 1 Milyon SMS!

Türkiye Süper Ligi 2018 - 2019 sezonunda şanssız bir şekilde küme düşen Büyükşehir Belediye Erzurumspor tekrar Süper Lig'e yükselmek için her şeyini ortaya koyuyor. Bu bağlamda başlatılan 1 Milyon SMS kampanyasına Erzurumlu Acun Ilıcalı'dan tam destek geldi.

Başarılı işletmeci ve televizyoncu Erzurumlu Acun Ilıcalı son günlerde dillerden düşmeyen, 'Fenerbahçe'ye verdiği desteği melketinin takımı Erzurumspor'a verecek mi?' sorularına sosyal medya hesabından nokta koydu.

Acun Ilıcalı yaptığı videolu paylaşımda, İbrahaim Erkal'ın 'Çare gelmez ağlamaktan, ayrılır mı et tırnaktan...' şarkı sözleri eşiliğinde 'Biz Erzurumuz Yeniden Başlıyoruz, Zor Günler Geride Kalsın, Herkez Zor Günler Yaşar' ve 'Hedef 1 Milyon SMS, Şimdi Destek Zamanı, Takımına Sahip Çık Destek Ol, 2527 SMS Gönder 10 TL Bağışla' ifadelerine yer verdi.

Acun Ilıcalı'dan Erzurumspor'a Destek

Biz Erzurumuz...

Sözlü olarak ise 'Erzurumspor için 21 Ağustos Çarşamba akşamı Erzurum'dayım, o akşam hep beraber takımımıza destek olacağız. Sakın kaçırmayın' dedi. Paylaşım 'Biz Erzurumuz' ifadeleri ile son buldu.

Öte yandan takımın başkanı Hüseyin Üneş ise sosyla medya hesabından, "Acun Ilıcalı 21 Ağustos Çarşamba günü en büyük sevdamız #Erzurumspor'umuz için Erzurum'da. Kendisine teşekkür ediyorum. Umuyorum Çarşamba günü şehrimize ve takımımıza destek olmak isteyen Erzurumspor sevdalılarıyla çabalarımızın karşılığını alacağımız güzel bir gün geçireceğiz" dedi.

Yorumla
Facebook Twitter Telegram Whatsapp Linkedin Pinterest
{{begeni}} {{yorumsayi}}
18 Ağustos 2019 12:13
Kullanıcı
{{item.IsimSoyisim==' '?"Kayıtsız Kullanıcı":item.IsimSoyisim}}
{{tariheCevir(item.KayitTarihi)}}

{{item.YorumMetni}}

{{item.BegenSay}}
Oturum Açınız

Yorum yazmak için oturum açmalısınız.

Oturum Aç Üye Ol

Mağazada Çok Satılanlar

Mağaza

ERZURUM NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
{{item[0]}}
GÜNEŞ
{{item[1]}}
ÖĞLE
{{item[2]}}
İKİNDİ
{{item[3]}}
AKŞAM
{{item[4]}}
YATSI
{{item[5]}}