Erzurumspor Kulübü Verilmeyen Gol ve Penaltının Üzerinin Örtülmesini İstemiyor!

Erzurumspor Kulübünden Hakem Hataları Üzerine Açıklama Tedirginiz

Erzurumspor Kulübü Verilmeyen Gol ve Penaltının Üzerinin Örtülmesini İstemiyor!

Erzurumspor Kulübünden Hakem Hataları Üzerine Açıklama ‘Tedirginiz!'
 

İşte Erzurumspor Sosyal Ağlarından Paylaşılan O Açıklama;
 

Tedirginiz!

2020-2021 sezonu başından beri bazı maçlarda yaşadığımız hatalara son Konyaspor ve Gençlerbirliği maçlarında ki hatalar da eklenince kulüp resmi sitesinden geçtiğimiz günlerde bir açıklama yayımlamıştık. Ancak bu açıklamaya rağmen maalesef aleyhimize hakem hataları devam etti.

Beşiktaş maçında ki el pozisyonu sonrası oluşturulan zemin algısı ile bu maçta yaşanan pozisyon unutturulmaya çalışıldı.

Dün oynadığımız Malatyaspor maçında Ricardo Gomez ile 39. Dakika da bulduğumuz nizami golün iptali, 90+2. Dakika da ceza sahası çizgisinin üzerinde düşürülen Elbassan Rashani ve hakem Ali Palabıyık’ın penaltı kararına rağmen Var kararıyla iptal edilmesini anlamakta zorlanıyoruz.

Erzurumspor hakem hatalarıyla ligden düştüğü iki yıl önceki sezonu hala unutmadı.

Aynı şeyleri yaşama endişemizi kamuoyu ile paylaşıyor, tüm futbol camiasının, bu konuda maçlarımızı hassasiyetle takip etmelerini rica ediyoruz.

Ligin sonuna doğru tansiyonun yükseldiği, kalan haftalarda git gide zorlaşan maçlarda benzer hataların yaşanmaması adına gerek TFF gerekse MHK nezdinde gerekenlerin yapılacağına inanmak istiyoruz.”

Yorum Yazın