GÜNCEL

Yakutiye Belediye Başkanı Uçar Depremzede Çocuklara Hediyeler Verip Sohbet Etti!

Yakutiye Belediye Başkanı Uçar Depremzede Çocuklara Hediyeler Verip Sohbet Etti!
Yakutiye Belediye Başkanı Uçar Depremzede Çocuklara Hediyeler Verip Sohbet Etti!

Başkan Uçar Depremzede Çocuklarla!


Yakutiye Belediye Başkanı Mahmut Uçar, depremzedelerin yanında olmak ve onların yaralarını sarmak için bir dizi çalışma yürütmektedir. Özellikle depremden en çok etkilenen çocuklara yönelik yapılan çalışmalar öne çıkmaktadır.

Geçtiğimiz gün depremzede çocuklara hediyeler verip sohbet eden Yakutiye Belediye Başkanı Mahmut Uçar "Hatay'da depremin yaralarını el birliğiyle sarmaya devam ediyoruz. Depremden etkilenen minik yavrularımızla sohbet edip, hediye takdim ederek onların o minik gönüllerine dokunmaya çalıştık. Yüzünüz hep gülsün güzel kardeşlerim" dedi.

Başkan Uçar, deprem sonrası öncelikli olarak acil yardım çalışmaları yürütmüş ve depremzedelere barınma, gıda ve temiz su gibi temel ihtiyaçlarını karşılamak için çaba sarf etmiştir. Ancak bununla da yetinmeyen Başkan Uçar, depremzedelerin psikolojik ve sosyal ihtiyaçlarını da göz ardı etmemiştir.

Bu doğrultuda, belediye tarafından çocuklara yönelik çeşitli sosyal faaliyetler düzenlenmiştir. Depremden etkilenen minik yavrularla sohbet eden ve onların o minik gönüllerine dokunmaya çalışan Başkan Uçar, onlara hediyeler vererek yüzlerini güldürmüştür.

Yakutiye Belediyesi ayrıca, depremzedeler için çeşitli psikolojik destek ve rehabilitasyon çalışmaları da yürütmektedir. Bu çalışmalar kapsamında depremzedelerin psikolojik sorunlarına yönelik destek hizmetleri sağlanmakta ve bu süreçte depremzedelerin yanında olunmaktadır.

Başkan Uçar, depremzedelerin yanında olmak ve onların yaralarını sarmak için büyük bir özveriyle çalışmalarını sürdürmektedir. Yakutiye Belediyesi'nin depremzedelerin ihtiyaçlarını karşılamak için yaptığı tüm çalışmalar, bölgedeki insanların hayatını kolaylaştırmakta ve onların yüzünü güldürmektedir.

Yorumla
Facebook Twitter Telegram Whatsapp Linkedin Pinterest
{{begeni}} {{yorumsayi}}
17 Mart 2023 16:25
Kullanıcı
{{item.IsimSoyisim==' '?"Kayıtsız Kullanıcı":item.IsimSoyisim}}
{{tariheCevir(item.KayitTarihi)}}

{{item.YorumMetni}}

{{item.BegenSay}}
Oturum Açınız

Yorum yazmak için oturum açmalısınız.

Oturum Aç Üye Ol

Mağazada Çok Satılanlar

Mağaza

ERZURUM NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
{{item[0]}}
GÜNEŞ
{{item[1]}}
ÖĞLE
{{item[2]}}
İKİNDİ
{{item[3]}}
AKŞAM
{{item[4]}}
YATSI
{{item[5]}}