GÜNCEL

Yakutiye Belediyesine Yılın En İyi Proje Ödülü Verildi

Yakutiye Belediyesine Yılın En İyi Proje Ödülü Verildi
Yakutiye Belediyesine Yılın En İyi Proje Ödülü Verildi

Yakutiye Belediyesi, Hatay'da gerçekleştirdiği "Yakutiye Konteyner Mahallesi" projesiyle büyük bir başarı elde etti. Yerel Yönetimler Dergisi tarafından düzenlenen ve bu yıl 9'uncusu gerçekleştirilen "Yılın Yerel Yöneticileri" töreninde projelerin en iyilerinin ödüllendirildiği etkinlik, Kayseri'de gerçekleşti.

En iyi proje ödülü

Yakutiye Belediyesi'nin "Yakutiye Konteyner Mahallesi" projesi, kendi kategorisinde en iyi proje seçilerek ödüle layık görüldü. Bu önemli başarı, emeği geçen herkesi gururlandırdı ve projenin hayata geçirilmesinde büyük katkıları olan Yakutiye Belediye Başkanı Mahmut Uçar'a ödülü Yerel Yönetimler Dergisi Genel Yayın Yönetmeni Sayın Mehmet Oğuz tarafından takdim edildi.

Ödül töreninde konuşan Yakutiye Belediye Başkanı Mahmut Uçar, bu değerli ödül için teşekkürlerini sunarken, projenin başarısında emeği geçen tüm çalışma arkadaşlarına ve destekçilere de teşekkürlerini iletti. Ayrıca, projenin gerçekleştirilmesinde katkı sağlayan Yerel Yönetimler Dergisi Genel Yayın Yönetmeni Sayın Mehmet Oğuz'a da minnettarlığını dile getirdi.

Depremde hayatını kaybeden tüm vatandaşlara Allah'tan rahmet dileyen Başkan Uçar, depremde yaralananlara da acil şifalar temennisinde bulundu. Bu zor zamanlarda birlik ve dayanışma içinde olmanın önemine değinerek, tüm Türkiye'nin birlikte güçlü olduğunu vurguladı.

Yakutiye Belediyesi, "Yakutiye Konteyner Mahallesi" projesiyle elde ettiği bu başarı ile bölgedeki ihtiyaç sahibi insanlara büyük bir yardım eli uzatmış oldu. Ödül, Belediye'nin sosyal sorumluluk projelerine verdiği önemi bir kez daha gösterirken, tüm ekip ve yönetimin gururunu taçlandırdı. Projenin, daha nice başarılara vesile olması temennisiyle, Yakutiye Belediyesi ve tüm çalışanları gönülden tebrik ediliyor.

Yorumla
Facebook Twitter Telegram Whatsapp Linkedin Pinterest
{{begeni}} {{yorumsayi}}
29 Temmuz 2023 22:35
Kullanıcı
{{item.IsimSoyisim==' '?"Kayıtsız Kullanıcı":item.IsimSoyisim}}
{{tariheCevir(item.KayitTarihi)}}

{{item.YorumMetni}}

{{item.BegenSay}}
Oturum Açınız

Yorum yazmak için oturum açmalısınız.

Oturum Aç Üye Ol

Mağazada Çok Satılanlar

Mağaza

ERZURUM NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
{{item[0]}}
GÜNEŞ
{{item[1]}}
ÖĞLE
{{item[2]}}
İKİNDİ
{{item[3]}}
AKŞAM
{{item[4]}}
YATSI
{{item[5]}}