Dikkat Akademisi

Dikkat eksikliği ve Hiperaktivite tedavisi, Çocuk, Ergen, Yetişkin, Çift ve Aile Danışmanlığı, çocuklar için akıl oyunları atölye çalışmaları...

Dikkat Akademisi

Dikkat eksikliği ve Hiperaktivite tedavisi, Çocuk, Ergen, Yetişkin, Çift ve Aile Danışmanlığı, çocuklar için akıl oyunları atölye çalışmaları Dikkat Akademisinde hizmetinizdedir.

Dikkat Akademisi Dikkati Güçlendirme Çalışmaları ve Psikolojik Danışmanlık alanında 2015 yılında kurulmuştur. Bu akademinin öncelikli amacı günümüzde oldukça sık karşılaşılan dikkat eksikliği ve hiperaktivite sorununa eğlenceli ve etkili çözümler üretmektir.

Akademimizde dünyaca ünlü olan 1996'dan beri Amerika'da 1000'den fazla okulda, öğrenme merkezlerinde, hastanelerde ve psikolojik danışmanlık ofislerinde kullanılan ve Erzurum ilinde bir ilk olan Play Attention Programı uygulanmaktadır.

Program uzman eğitmenler tarafından geliştirilmiştir. Play Attention, erişilebilen bütün dikkat, hafıza eğitim sistemlerinden, daha uzun süre ve daha fazla insan tarafından kullanılmıştır. Amerika'nın ünlü haber programları olan Good Morning America, NBC News, Woman's World, the Boston Globe ve daha bir çok ulusal ve uluslararası medya programında konu edilmiştir.

Adres: Adnan Menderes Mah. 252. sok. Demetevler D blok No:4 Dikkat Akademisi Yıldızkent Palandöken/ERZURUM

Telefon: 0 442 343 43 55 - 0 543 517 06 66

Web Adresi: www.dikkatakademisi.com

Yorum Yazın