Erzurum'da Kule Manzaralı Off Road Nefes Kesti

Erzurum Macera Offroad Kulübü üyeleri, 19 Mayıs Spor Bayramı ile Gençlik Haftası kutlamaları kapsamında Atlama Kuleleri'nin kampüsünde Offroad gösteri

Erzurum'da Kule Manzaralı Off Road Nefes Kesti


Erzurum Macera Offroad Kulübü üyeleri, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı ile Gençlik Haftası kutlamaları kapsamında Atlama Kuleleri'nin kampüsünde Offroad gösterisi yaptılar


Dereceye girenlerin madalya ve kupa kazandığı offroadçuların şovunu Buhara Hastanesi'de renklendirdi

Erzurum Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fuat Taşkesenligil öncülüğünde Erzurum Offroad Macera Kulübü Başkanı Lokman Toptaş'ın organize ettiği offroad gösterileri nefes kesti.

Türkiye'nin ilk ve tek atlama küllerinin kampüsünde gerçekleşen kule manzaraları offroad gösterisi nefesleri kesti.19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı ile Gençlik Haftası kutlamaları kapsamında yapılan 19 Mayıs Gençlik Bayramı Offroad gösterilerine, Erzurum Macera Offroad Kulübü'nden 50'ye yakın sporcu gösteri yaptı.


Engebeli yollar ve çukurlarda Offroad heyecanı

Erzurum'da Off Road Heyecanı

Erzurum Macera Offroad Kulübü Başkanı Lokman Toptaş'ın startı ile başlayan gösterilerde sporcular kule manzaralı olarak atlama kampüsündeki offroad parkurunda gösteri yaptı. Pilot ve copilotların şov yaptığı gösteriler zaman zaman yağan yağmura rağmen hız kesmedi.Pilotlar ve copilotlar engebeli yollarda ve açılan çukurlarda araçları ile nefes kesen gösteriler yaptı.


Özel Buhara Hastanesi renk kattı

Erzurum'da Off Road Heyecanı

Aynı zamanda Erzurum Macera Offroad Kulübü üyesi olan Özel Buhara Hastanesi doktorları da gösteriye renk kattı. Özel Buhara Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Serdar Kömeç ve eşi Kadın Doğum Uzmanı Demet Say Kömeç ile hastanenin diğer doktorları da organizasyona katılarak, özel olarak hazırlanmış araçları ile şov yaptılar.


Kupa ve madalya verildi

Erzurum'da Off Road Heyecanı

Desni Palandöken Su'yun sponsorluğunda yapılan organizasyonda yarışmacıların zorlu parkurlarda gösterdikleri performans nefes kesti. Desni Palandöken Su Yönetim Kurulu Başkanı Sefa Demir, davetlilere t-short ve şapka hediye etti.

Yarışların ardından Erzurum Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fuat Taşkesenligil, Palandöken ilçe müdürü Köksal Kaçmaz ile Emniyet Müdür Yardımcısı Caner Bayram tarafından sporculara madalya ve kupa verildi. Bu arada Emniyet Müdür Yardımcısı Caner Bayram da sporcu olarak offroad gösterisinde yer aldı. Offroadçular dev Türk bayrağı açarak, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramını kutladı.

Erzurum'da Off Road Heyecanı

Erzurum Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fuat Taşkesenligil, "Soğuk ve yağmurlu havaya rağmen, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı ile Gençlik Haftası kutlamaları kapsamında yapılan Offroad yarışları alkışa değer bir organizasyon oldu. Tüm katılımcıları tebrik ediyorum" dedi.

Kaynak: Erzurum GHSİM

Yorum Yazın