MNG Alışveriş Yaşam Merkezi'nden Açılışa Özel Sürprizler

Erzurum MNG Mall AVM Anadolu'nun En Büyük Alışveriş ve Eğlence Merkezi. Erzurum MNG Mall Markalar

MNG Alışveriş Yaşam Merkezi'nden Açılışa Özel Sürprizler

Taglar: Erzurum Mng Mall Mağazaları, Mng Avm Erzurum, Mng Mall Avm Mağazaları, Erzurum Mng Avm, Erzurum Alışveriş Merkezleri, Erzurum Mng, Erzurum Mng Mall, Erzurum Mn

Yorum Yazın

Yorumlar

FİKRET

FİKRET

açılış yıldönümünüze istinaden bir kampanya yapmışsınız elimizde kuponlar var ve hiçbir işe yaramıyor ilgililere sordugumuzda size dönüş yapacagız diyorlar ancak ne dönüş yapan var nede arayıp soran maalesef bu insanları kandırmaya giriyor bilginiz olsun sayın ilgililer.

Sefa

Sefa

Decathlon gibi bir firmanın olmaması garip Erzurum a yakışırdı Decathlon çok güzel avmyi avm yapan firma her şey var

Kübra

Kübra

Oysho ve accersorize istiyoruz

Cabrio

Cabrio

HAYIRLI OLSUN ERZURUMA. KARS BEKLİYORUZ MNG )

tuğçe

tuğçe

şuan avm açıldı mı ? sport 2000 mağazasının telefon numarasını yazabilir misiniz çok çok önemli :(

hakikat

hakikat

küresel piyasalara yerel esnafı ezdirmekten başka bir şey değil bu,yerel esnafların giremediği veya girmemesi için fiyatların uçurulduğu bir avm kültürü yine saman alevi gibi yanıp sönecek ve Erzurumun sermaye ve birikimi uluslararası firmaların kasasına dolup buralara hiç bir kazanç ve katkı sağlamadan uçup gidecek..Sonra erzurumda parası olan durmuyor diyecekler...Neden! parası olan bu düşünceyle harcanıp gitmemek için gitmek zorunda malesef.

yusuf

yusuf

bol bol avm ve eski bina tadilatına para akıttılar.. Şehirde asvalt yol kalmadı.. erzincankapıda evler bile kahvehane yapılıp içi genç nesil dolduruluyor.. neden belediye küçük ölçekli imalathaneler açmıyor.. neden kudaka,tkdk,valilik,ve benzeri kurumlar erzurumda gençlerin en azından part time çalışabilecekleri IMALATHANEler açmıyor.. yazık vatandaşa.. avm ve çayocaklarında 6 ay boşuna ömür geçiriyor.

Aydın

Aydın

Erzurum belediye başkanları erzurum insanlarını avm lere mahküm etmekteler sehir merkezinde yıktıkları binaların yerine işyerleri yapılmalı erzurum esnafını ve ekonomisini canlandırmalı avm ler erzurumlunun sırtından büyük patalar kazanmaktadırlar.belediyeler cumhuriyet caddesinin yıkılan yerlerini teprikapı taşmagazar caddesini avm ler yerine erzurum esnafına işyerleri yapsa daha iyi olcak mng erzuruma açılmamalıydı forum avm yeterli idi.

Melike

Melike

Teminal caddesinde zaten elit kesim oturuyor ,artık onlar gider alışverişlerini dolu dolu yaparlar. Gariban halkımızda işsizlikten evine ekmek dahi götüremez, bu Avm yerine fabrika kurulsaydı işsizlik oranı düşseydi daha iyi olmaz mıydı?

Bunyamin

Bunyamin

Erzurum gibi bir merkezden ben Mng de Decathlon gibi bir spor mağazası beklerdim. Hem kış ile alakalı çok güzel ürünlere daha kolay ulaşılabilir. Yetkili arkadaşlardan bu yazıları okuyan varsa eğer Decathlon magazasini Mng de gormek istiyoruz. Duyurulur.

Tuğba

Tuğba

Onun için mi bu hafta gece gündüz terminal cad.ne asfalt döküyodunuz? Murat Boz gelmese 1 ay sürerdi halbuki. Cadde peşpeşe açılan cafelerin trafiğini kaldıramıyor, çift sıra park halinde, akşam zabıtanın anonsunu dinleyip duruyoruz, gece 1de cafeler süpürge yapıyor güçlü makinelerle, evimizin önüne 6 ayda bir ancak park edebiliyoruz. Şimdi MNG de geldi ki vay haline burdaki trafiğin. Belediye anca yatıyor, caddede koku var, park sorunu var, bazı apartmanlar yanlarına ve arkalarına kafalarına göre duvar örmüş, yangın merdivenleri kullanılır durumda değil. Yağmur yağınca rogarlardan su fışkırıyor, millet bıkkın. Yeni birşey yok, mevcut mağazalara devam. MNG nin ufku da bizimkinden ileri değil demek ki...

Hande

Hande

Kesinlikle katılıyorum ya aynı markalar aynı yerler yani neden bir yenilik yok Erzurum Zara bershka mango pull and bear vs kaldiramayacak bir şehir değil koton defacto zAten var yani bu avm Erzuruma tam olarak ne katacak?

Mehmet

Mehmet

MNG AVM tırt mı çıkacak?

Zeki

Zeki

Bu markalar açıklanmış olanlar MNG MALL de daha fazlasının olacağını düşünüyorum zaten MNG sürprizlere hazır olun şeklinde reklam yapıyor bence biraz daha bekleyip görelim ve tam olarak bilgi sahibi olmadan karar vermeyelim.

Ogiiii

Ogiiii

Burdanda bi cacik olmaz erzurum halkini ayn markalarin tekeline mahkum etmisler heryer lcv heryer koton defakto tamam bunlarda olsunda azcik vizyonunuzu gelistirin.zara,puma,pull-bear ,nike,adidas,h-m,bershka,pologarage,lacoste,tommy,gap,ikea,koctas ve sayamadigim bi cok marka erzurum halki bunlara layik degil demekki lcv lcv lcv baydi artik yonetim duy sesimizi.

Erhan

Erhan

175 mağazanın sadece 17 tanesi erzurum da olmayan mağaza geri kalanların tamamı erzurum da var olan markalar. MNG Mall tam bir fiyasko olmuş. Olması gereken mağazalardan zara,mango,hm,gap,bershka,pull bear,marks-spencer,tchibo,dufy,bershka,gs store,fenerium,kartal yuvası,nike,puma,kg donalds,kfc,kurukahveci hafız ahmet,teknosa... Ve daha sayamadığım bir çok mağaza bu yeni pasajda yer almamış. Acaba yönetimdeki vatandaşlar aylardır ne yapıyor_?

Meri Karakoyun

Meri Karakoyun

Bu mağazalar forumda da var zaten abarttığınız bi avm olmayacak belli . Zaten bayanlardansa palerium gibi erkeklere açılan mağazalar. Biz H-M bekleriz karşımıza yine koton çıkar

gezgin

gezgin

zara,hm,gap,bershka,pull bear..markaları yok bu markaların mağazaları zaten var..düşündürücü..