Anadolu'nun Geleneksel Lezzeti Su Böreği Bu Kadar Ulaşılabilir Olmamıştı!

Erzurum'da Sıcak Sıcak Su Böreğiniz Her An Hazır! Sadece 25 Dakikada Böreğiniz Sıcacık Kapınızda.

Anadolu'nun Geleneksel Lezzeti Su Böreği Bu Kadar Ulaşılabilir Olmamıştı!

Sıcak Sıcak Su Böreğiniz Her An Hazır...

Su böreğinin ana vatanı Erzurum'da hiçbir yerde anlık sıcak ve taze bulunamayan bu geleneksel lezzeti her semtte, her mahallede bulunan lokanta ve pastaneler vesilesi ile kolay ulaşılabilir kılmayı hedefleyen Anadolu Su Böreği, 25 dakikada adresinize teslimat yapıyor.

Sadece 25 Dakikada Böreğiniz Sıcacık Kapınızda...

İster online (anadolusuboregi.com) ister telefon ile (0 442 408 84 44) siparişinizi verdiğiniz andan itibaren 25 dakikada böreğiniz sıcacık kapınızda... Üstelik ister 1 tepsi olsun ister 100 tepsi hiç farketmiyor.

Günlük 600 Tepsi Su Böreği

Anadolu Su Böreği; 1995 yılından bu güne butik usulde, az sayıda su böreği üretimi yapıp satan Erzurumlu bir aile iken, 2017 yılında makina ekipman parkuru kurarak, yine Erzurumlu ev hanımlarını da ekibine katarak günlük 600 tepsi üretim yapan bir tesis haline gelmiştir.

Civil Peynirli, Maydanozlu Ve Tereyağlı Yöresel Erzurum Su Böreği Lezzeti

Erzurum Anadolu Su Böreği

Anadolu'ya ait hammaddeler ile yine Anadolu'muzun lezzetlerinin özüne bağlı kalarak bir araya getirdiği için firmamızın ismi Anadolu olmuştur. Su böreğinin ana vatanı olan Erzurum da mutfakların baş tacı olan Erzurum'un alıştığı geleneksel usulde (civil peynir maydanoz, tereyağlı) olmak üzere su böreği üretilmektedir.

Erzurum Usülü Su Böreği Çeşitleri

Erzurum Anadolu Su Böreği

Anadolu su böreği geleneksel usulün yanında;

Mantar-Kaşarlı

Özel Kaşarlı

Beyaz Peynir-Maydanozlu

Kıymalı

Su Böreği çeşitleri de Erzurum usulü hazırlanıp yufkaların içine konularak çeşit arttırılmıştır.

Su Böreği Pastanesi İle Günün Her Zamanında Su Böreği İkramı

Erzurum'a ait olan bu lezzeti birçok il sahiplenmişken; her yıl binlerce turistin geldiği ilimizde, gelenlerin yöresel lezzetimiz olan su böreğini bulamamaları ve bu lezzeti tatmadan dönmeleri Erzurum adına büyük bir kayıp olduğunu gördüğümüz için üretim tesisimizin üst katında sadece su böreğinin ikram edildiği bir pastane ile hizmet vermektedir.

Dilerseniz Toptan Su Böreği Siparişi Verebilirsiniz

İlimizdeki ve civar illerdeki oteller, yemek fabrikaları, lokantalar, kafeler ve pastanelere toptan olarak hizmetlerimizin yanında Erzurum merkezde bulunan ev ve iş yerlerine 25 dakikada sıcak sıcak paket servisi ve kapıda ödeme şeklinde hizmet vermekteyiz.

Anadolu Su Böreği Nerede?

Adres: Recep Akdağ Bulvarı Rabia Ana Mahallesi Bima Evler Altı No:18 Yakutiye, Erzurum

Telefon : 0 442 408 8 444

Yorum Yazın

Yorumlar

Erzurumun alan kodu yanlış yazılmış düzeltirseniz seviniriz 0422 değil 0442 olacak yabancı misafirlerimiz için doğrusunu yazalım.

Merhaba arkadaşlar Erzurumda tekelleşmek birinci el olmak bu şehre her zaman zarar veriyor ve Anadolu börek olduğu gibi bayram günü insanlara söz verip arefe günü börek alacaklarğını söyledikleri halde artık börek satmıyoruz diyorlar çünkü Erzurumda tekler herkeze onlardan alma mecburiyeti hissediyorlar insanları bayram günü yarı yolda bırakıyorlar günlük 600 tepsi ürettiklerini söylüyorlar inanmayın ben inanmıyorum şahsımca