Erzurum'da Son Günlerin Merak Konusu; 'Şehirder Ödülleri Kimlerin Olacak?'

ŞEHİRDER ödüllerinin sahiplerini, düzenlenen anket ve seçici kurul üyeleri belirleyecek.

Erzurum'da Son Günlerin Merak Konusu; 'Şehirder Ödülleri Kimlerin Olacak?'

ŞEHİRDER Ödülleri Takdir, Teşvik ve Farkındalık İçin!

Şehir ve Kültür Araştırmaları Derneği (ŞEHİRDER) Erzurum'da, 'Takdir, Teşvik ve Farkındalık' olgularının gelişimi için 'ŞEHİRDER Altın Rozet Başarı Ödülleri' adı altında 11 ayrı dalda başarı ödülleri verecek.

ŞEHİRDER ödüllerinin sahiplerini, düzenlenen anket ve seçici kurul üyeleri belirleyecek... Her yıl yapılması planlanan ödüllerin ilki Eylül 2018'de gerçekleştirilmesi planlanıyor.

ŞEHİRDER'den yapılan açıklamada, 10 ayrı kategori ve her sene bir onur ödülü olmak üzere 11 ayrı dalda ödül verileceği kamuoyuna duyuruldu.

Açıklamada, "ŞEHİRDER seçici kurulu anket sonuçlarını dikkate alarak bir dalda birden fazla ödül verebilir. Ödül alacak isimlerin belirlenmesinde anket sonuçlarının yanı sıra ŞEHİRDER Seçici Kurulu'nun görüşleri %30 oranında etkili olacaktır. Google Formlar üzerinde oluşturulmuş anket sayfasına www.sehirder.org ve www.facebook.com/sehirder adreslerinden ulaşılabilir. Anket çalışması 1-23 Eylül 2018 tarihleri arasında yapılacaktır. Kategorilerinde 1. olan kişi, proje ve kurumların ödülleri 28 Eylül 2018 tarihinde Yakutiye Kent Meydanı'nda yapılacak olan ödül töreninde verilecektir" ifadelerine yer verildi.

Şehirder Altın Rozet Başarı Ödülleri

Kategoriler

1 Yılın Projesi

2 Yılın İş Adamı

3 Yılın Akademisyeni

4 Yılın Genç İnsanı

5 Yılın Kurumu

6 Yılın Siyasetçisi

7 Yılın Sanat Adamı

8 Yılın Basın Yayın Ödülü

9 Yılın Bürokratı

10 Yılın Fotoğraf Sanatçısı

Ayrıca açıklamada, 'Ödül töreni için hiç bir kişi ve kurumdan destek alınmamıştır' ibaresi dikkat çekti.

Yorum Yazın