SONA EREN KAMPANYALAR

Tema Marketlerden Fırsatçılara Karşı İndirim Festivali

Tema Marketlerden Fırsatçılara Karşı İndirim Festivali
Tema Marketlerden Fırsatçılara Karşı İndirim Festivali

Erzurum'un Yerli Sermayesi TEMA Marketler zincirinden, dolardaki yükselişi fırsat bilerek ürün fiyatlarına ciddi zamlar uygulayan kriz fırsatçılarına karşı indirimlerle dolu güz festivali

İlk olarak TEMA Marketler zinciri Lalapaşa şubesinden kriz fırsatçılarına inat başlatılan Güz Festivali 7 - 13 Eylül 2018 tarihleri arasında geçerli olacak. Festival kapsamında bir çok ürüne ciddi indirimler uygulanacak.

Konu ile ilgili bir açıklama yapan TEMA Marketler zinciri Genel müdürü Tayyar Bakaç;

"Ülkemiz ekonomik olarak zor bir süreçten geçiyor. Bu gün verilen savaş ekonomik bir savaştır ve bu savaşta herkesin taşın altına elini koyarak fedakarlık etmesi gerekiyor. Krizi fırsata çevirmeye çalışanlar vatandaşlar tarafından iyi bilinmektedir. Bizde TEMA Marketler Zinciri olarak, 29 yıllık birikimimizle, geçmişte yaşanan krizlerde nasıl devletimizin yanında olduysak bu günde aynı duyarlılıkla, kurumumuz içerisinde adeta bir seferberlik başlatarak, ciddi indirimler uygulayıp, bu savaşa katkıda bulunmak istedik. Buna paralel olarak TEMA Lalapaşa şubemizde güz indirim festivalini başlattık. Önümüzdeki günlerde de diğer şubelerimizde de bu festivali yapmayı planlıyoruz" dedi.

Yorumla
Facebook Twitter Telegram Whatsapp Linkedin Pinterest
{{begeni}} {{yorumsayi}}
8 Eylül 2018 19:30
Kullanıcı
{{item.IsimSoyisim==' '?"Kayıtsız Kullanıcı":item.IsimSoyisim}}
{{tariheCevir(item.KayitTarihi)}}

{{item.YorumMetni}}

{{item.BegenSay}}
Oturum Açınız

Yorum yazmak için oturum açmalısınız.

Oturum Aç Üye Ol

Mağazada Çok Satılanlar

Mağaza