GÜNCEL

Kış Sezonunun En Çok Rağbet Gören Turizm Destinasyonu Seçildi

Kış Sezonunun En Çok Rağbet Gören Turizm Destinasyonu Seçildi
Kış Sezonunun En Çok Rağbet Gören Turizm Destinasyonu Seçildi

Ankara- Kırıkkale- Kayseri- Sivas- Erzincan- Erzurum- Kars Ana Hattında Sefer Yapan Doğu Ekspresi Biletleri Kara Borsada 1000 - 1500 Liraya Satılıyor

Sputnik'in haberine göre Ankara ile Kars arasında 1310 kilometrelik yolu yaklaşık olarak bir günde (24.5 saatte) tamamlayan Doğu Ekspresi'nin biletleri, yoğun rağbetten dolayı karaborsaya düşüyor. Habere göre biletler, sosyal medya üzerinden yapılan özel görüşmeler ve pazarlık usulüyle 1000- 1500 liraya satılıyor.

Erzurum Doğu Ekspresine Yoğun İlgi

Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları'nın (TCDD) Ankara- Kırıkkale- Kayseri- Sivas- Erzincan- Erzurum- Kars ana hattında sefer yapan ve 1310 kilometrelik yolu 24,5 saatte tamamlayan Doğu Ekspresi, bu kış sezonunun en çok rağbet gören turizm destinasyonu oldu. Her gün saat 18.00'de Ankara'dan, saat 08.00'de ise Kars'tan hareket eden Doğu Ekspresi, hem yataklı vagonlarda tren yolculuğunun rahatlığı hem de özellikle Sivas'tan itibaren Kars'a kadar eşsiz manzaralar ile 7'den 70'e büyük ilgi görüyor.

Artık Bu yolculuğu Merak Etmeyen Yok!

Erzurum Doğu Ekspresine Yoğun İlgi

Tren yolculuğunu nostaljiye dönüştüren Doğu Ekspres turu, geçen yıldan itibaren büyük ilgi görüyor. Hemen herkesin seyahati arzuladığı bu trendeki en büyük sorun ise biletlerinin karaborsaya düşmesi. Halen 4 yataklı, 4 pulman, 2 kuşetli, 1 yemekli vagonla seferlerine devam eden trende; yataklı vagonda 10 kompartıman (1 kompartımanda 2 kişi), kuşetli vagonda 10 kompartıman (1 kompartımanda 4 kişi), pulman vagon ise 60 kişi kapasiteli hizmet veriyor. TCDD'nin online bilet satış uygulamasıyla her gün yaklaşık 1 ay sonrasının gidiş- dönüş trenlerinin biletleri, saat 00.00'dan itibaren satışa çıkarılıyor.

Yorumla
Facebook Twitter Telegram Whatsapp Linkedin Pinterest
{{begeni}} {{yorumsayi}}
11 Şubat 2019 23:51
Kullanıcı
{{item.IsimSoyisim==' '?"Kayıtsız Kullanıcı":item.IsimSoyisim}}
{{tariheCevir(item.KayitTarihi)}}

{{item.YorumMetni}}

{{item.BegenSay}}
Oturum Açınız

Yorum yazmak için oturum açmalısınız.

Oturum Aç Üye Ol

Mağazada Çok Satılanlar

Mağaza

ERZURUM NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
{{item[0]}}
GÜNEŞ
{{item[1]}}
ÖĞLE
{{item[2]}}
İKİNDİ
{{item[3]}}
AKŞAM
{{item[4]}}
YATSI
{{item[5]}}