POLİTİKA

Çat İlçesinde Arif Hikmet Kılıç Sürprizi

Çat İlçesinde Arif Hikmet Kılıç Sürprizi
Çat İlçesinde Arif Hikmet Kılıç Sürprizi

İstanbul Şişli Belediyesi İçin Adaylığı Gündeme Gelen Ancak CHP Tarafından Aday Gösterilmeyen Mevcut Çat İlçesi Belediye Başkanı Arif Hikmet Kılıç Başvuruların Son Gününde Tekrar Çat Belediye Başkanlığı İçin Aday Oldu

Erzurum'un tek CHP Belediye Başkanı olan Arif Hikmet Kılıç elde ettiği tecrübelerini İstanbul ilçe belediye başkanlığında göstermek istese de aday listelerinin verildiği son günde Cumhuriyet Halk Partisi'nden yeniden Erzurum Çat ilçesi belediye başkanı adayı oldu.

İstanbul İlçe Belediye Başkanlığı İçin Aday Olan Çat Belediye Başkanı Arif Hikmet Kılıç CHP Tarafından Açıklanan İstanbul Belediye Başkan Adayları Arasında Yer Almamıştı

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu tarafından bir çok ortamda başarılı çalışmalarından bahsedilerek örnek belediye başkanı olarak gösterilen Arif Hikmet Kılıç Parti tarafından açıklanan İstanbul ilçe belediye başkan adayları arasında yer almaması hayal kırıklığına neden oldu.

Arif Hikmet Kılıç Kimdir?

Arif Hikmet Kılıç

1967 yılında Erzurum'un Çat ilçesinde doğdu. İlk ve orta öğrenimini aynı ilçede tamamlayan Arif Hikmet Kılıç daha sonra ticaret hayatına atıldı. İstanbul'a yerleşti. İnşaat, turizm ve eğlence sektöründe önemli kariyer yaptı. İyi bir yönetim ve teşkilatlanma tecrübesine sahip girişimci ruhu ile ileriye dönük halkın içinden biri olarak mahalli seçimlerde CHP den belediye başkanlığına aday olarak halkın büyük çoğunluğunun tercihi ile belediye başkanı oldu. Halk için çalışmalara başlayan ve ilçede gözle görülür bir değişim gerçekleştirdi.

Yorumla
Facebook Twitter Telegram Whatsapp Linkedin Pinterest
{{begeni}} {{yorumsayi}}
20 Şubat 2019 12:28
Kullanıcı
{{item.IsimSoyisim==' '?"Kayıtsız Kullanıcı":item.IsimSoyisim}}
{{tariheCevir(item.KayitTarihi)}}

{{item.YorumMetni}}

{{item.BegenSay}}
Oturum Açınız

Yorum yazmak için oturum açmalısınız.

Oturum Aç Üye Ol

Mağazada Çok Satılanlar

Mağaza

ERZURUM NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
{{item[0]}}
GÜNEŞ
{{item[1]}}
ÖĞLE
{{item[2]}}
İKİNDİ
{{item[3]}}
AKŞAM
{{item[4]}}
YATSI
{{item[5]}}