Posta Yazarı Çelik: Yakında Farklı Bir Erzurum Göreceğiz

Posta Yazarı Hakan Çelik yazısında: Bir sonraki gidişimde farklı bir Erzurum göreceğimden eminim!

Posta Yazarı Çelik: Yakında Farklı Bir Erzurum Göreceğiz

Türkiye İhracatçılar Meclisi'nin (TİM) Ekonomiyi Canlandırmak, Üretim Ve İstihdama Katkı Sağlamak Amacıyla Başlattığı Anadolu Turunun İkinci Ayağında Erzurum'a Gelen Posta Yazarı Hakan Çelik Erzurum'u Yazdı

Doğu ve Güneydoğu illerinin kalkınma hamlesini çok önemsediğini ifade eden Çelik "sabah gidip akşam dönecek de olsam vatandaşlarımızla bir araya gelmeyi çok değerli buluyorum. Anadolu insanının anlatmaya ve dinlenmeye ihtiyacı var." ifadelerine yer verdi.

Posta Yazarı Hakan Çelik 19 Mart 2019 tarihli yazısından alıntılar

Erzurum, Türkiye'nin En Büyük İllerinden...

Erzurum'a sık gittiğim için şehrin genel görünümü ve altyapı alanındaki olumlu değişimine tanıklık edebiliyorum. Erzurum, Türkiye'nin en büyük illerinden... Ayrıca coğrafi konumuyla ciddi bir ihracat potansiyeline sahip.

Erzurumlu gençlerin ilk tercihi doğdukları, büyüdükleri topraklarda kalmak. Bunun için mutlaka yeni iş alanlarına ihtiyaç var.

Erzurum'a Daha Çok Direkt Uçak Seferleri Yapılıyor Olması Şart

Bu sene turizmcinin de yüzü gülmüş, 2018'de toplam 750 bin olan ziyaretçi sayısının 1 milyona yaklaşacağı tahmin ediliyor. Bunun için Erzurum'a daha çok direkt uçak seferleri yapılıyor olması şart. Başkan Sekmen, komşu ülkelerden Erzurum'a uçuş başlatılabilmesi için yoğun uğraş verdiğini ifade etti.

Palandöken, kar kalitesi ve kış mevsiminin uzunluğuyla dünyanın en zengin köşelerinden... Ayrıca havalimanına oldukça yakın.

Bir Sonraki Gidişimde Farklı Bir Erzurum Göreceğimden Eminim

Dadaşların şehrinde hızlı büyümeyi sağlamak için Büyükşehir Belediyesi, Erzurum Valiliği, TİM, DAİB el ele verme kararı aldıklarını ifade eden Çelik sözlerini

"Bir sonraki gidişimde farklı bir Erzurum göreceğimden eminim."

ile sonlandırdı.

Kaynak Posta

Yorum Yazın