İç Mimarisiyle Dikkat Çeken Atatürk Üniversitesi Uzay Restoranı Keşfedin

İç Mimarisi, Nezih Lezzet Mekanı Atatürk Üniversitesi Turizm Fakültesi Uygulama Oteli Uzay Restoran

İç Mimarisiyle Dikkat Çeken Atatürk Üniversitesi Uzay Restoranı Keşfedin

İç Mimarisi, Nezih Mekanı ve Profesyonel Hizmetleriyle Dikkat Çeken Uzay Restoran, Atatürk Üniversitesi Turizm Fakültesi Uygulama Otelinde Hizmet Veriyor

Atatürk Üniversitesi Araştırma Hastanesi kampüsünde yeni binası ile Turizm Fakültesi Uygulama Oteli hem konaklama hem de restoran ve kafeterya hizmetleri vermektedir. Otelin en üst katında hizmet veren Uzay Restoran özel dizayn edilmiş mekanı, profesyonel hizmet ekibi, günün yemekleri, ızgara çeşitleri ve zengin menüsü ile lezzet dolu vakit geçirebileceğiniz bir mekan.

Erzurum Atatürk Üniversitesi Turizm Fakültesi Uzay Restoran

Dünya mutfağından yemek örneklerinin sunulduğu ve 140 kişi kapasiteye sahip Uzay Restoran, tüm vatandaşlara hizmet veriyor.

Erzurum Atatürk Üniversitesi Turizm Fakültesi Uzay Restoran

İç mimarisi ile dikkat çeken Uzay Restoranda, evrenin rengi olarak bilinen 'bej' ağırlıkta kullanıldı. Gezegenleri simgeleyen tavan görseli ile uzay fotoğraflarının bulunduğu restoran, profesyonel ekibiyle misafirlerine eşsiz lezzetler tatma fırsatı tanıyor.

Adres: Atatürk Üniversitesi, Araştırma Hastanesi Yanı

Yorum Yazın

Yorumlar

Serkan TAZEGÜL

Serkan TAZEGÜL

Öncelikle Sayın Erkan hocamız ve öğrencilerine çok teşekkür ederiz. Tam anlamıyla mükemmel bir akşam yemeği sundular bizlere saygılar.