Ender Konaklama Erkek Apart

Ender Erkek Apart kaliteli hizmet ve uygun fiyat avantajlarıyla huzurlu bir ortam sunuyor.

Ender Konaklama Erkek Apart


Erzurum Ender Konaklama Erkek Apart


Apartımızın hiçbir cemaat, vakıf, kurum, kuruluş ve siyasi parti ile bağlantısı yoktur.

Ender Erkek Apart kaliteli hizmet ve uygun fiyat avantajlarıyla; Atatürk Üniversitesi ve Erzurum Teknik Üniversitesinde eğitim alan erkek öğrenciler için hizmet vermektedir. Ender Erkek Apart kaliteli hizmeti ve profesyonel kadrosuyla siz üniversiteli gençlerimize modern, güvenilir, seviyeli, yaşam alanları sunmaktadır. Türkiye'nin dört bir tarafından gelen öğrencilerimize aile ortamı sağlarken, ailelerinin de gözlerinin arkada kalmayacakları güvenli, huzurlu bir ortam sunar.

Apartımız Üniversitelerimize çok yakın olduğu için öğrencilerimiz üniversitenin tüm imkanlarından (kütüphane, tiyatro, sinema, yemekhane, spor aktiviteleri, sosyal etkinliklerden) 7gün 24 saat faydalanabileceklerdir. Öğrencilerimizin güven ve huzur içinde yaşamaları için tüm giriş-çıkışlar 24 saat süreyle özel güvenlik tarafından sağlanmaktadır.

10 adet tek kişilik, 24 adet iki kişilik, 24 adet üç kişilik, 48 adet 4 kişilik toplam 322 kapasitemiz mevcuttur. Tüm odalarımızda banyo, tuvalet, televizyon , buzdolabı mevcuttur.


Neden Ender Apart?

Kaliteli hizmet ve uygun fiyat avantajları ile Ender Apart...


Ulaşım

Erzurum'un gözde yeri Gürcükapı mevkiinde bulunan erkek Apartımız, Cumhuriyet caddesine 5 dakika, Atatürk Üniversitesine 16 dakika yürüyüş mesafesinde olup ,şehrin bütün her yerine ulaşımın sağlandığı yaklaşık 1 dakikalık yürüme mesafesindeki Gürcükapı durağından, Erzurum Teknik Üniversitesine ulaşım tek dolmuşla 10 dakika, Atatürk Üniversitesine 8 dakikadır. Üniversitelerimize; belediyemizin sunduğu dolmuş hizmeti 10 dakikada bir tek vesait ile mümkündür.


İletişim

Adres: Gürcükapı, Erzurum Merkez, Yakutiye/ERZURUM

Telefon: 0 546 258 05 14


Web Adresi

www.enderapart.com

Yurt Görselleri...

Yorum Yazın