Erzurum Marifetname Konukevi

Yurdumuz Erzurum'da Yakutiye konumuyla; üniversite eğitimi süresince pratik yaşama rahatlığı sağlayan imkanları, akademik ve sosyal hayatınızı destekleyen faa

Erzurum Marifetname Konukevi


Erzurum Marifetname Konukevi


Türkiye Gençlik Vakfı (TUGVA) Yurtları

Yurdumuz Erzurum'da Yakutiye konumuyla; üniversite eğitimi süresince pratik yaşama rahatlığı sağlayan imkanları, akademik ve sosyal hayatınızı destekleyen faaliyetleriyle sizlere huzurlu, güvenli ve hijyenik bir ortam sunuyor.

99 kişilik kapasitesi ile Erzurum Teknik ve Erzurum Atatürk Üniversitelerine ulaşım kolaylığı bulunan yurdumuz; 2016-2017 eğitim ve öğretim döneminde de öğrenci kabulüne devam etmektedir.

Yurdumuza kayıt yaptırmak isteyen öğrenciler www.tugva.org adresinde yer alan başvuru formunu doldurarak ön kayıt işlemlerini gerçekleştirebilirler. Ön kayıt işlemi sonrası öğrenciler mülakat için çağrılacak, yapılacak olan mülakatların ardından eğitim ve öğretim dönemi öncesi kesin kayıtlar açıklanmış olacaktır.


Neden Marifetname?

Üniversite eğitimi süresince pratik yaşama rahatlığı sağlayan imkanları, akademik ve sosyal hayatınızı destekleyen faaliyetleri...


Ulaşım

25-30 dakika toplu ulaşım mesafesindedir.


İletişim

Adres: Kazım Karabekir Paşa Mah. Kongre Caddesi Özel İdare İş Merk. Kat 4 Yakutiye/ERZURUM

Web Adresi

www.tugva.org

Yorum Yazın