Hasankale Pasinler'de Akasya Vadis Projesi Çözüme Kavuşuyor!

Termal Turizmin Bir Zamanlar Gözdesi Hasankale Pasinler'de Yarım Kalan Proje Akasya Vadisi 2020'de Hizmet Verecek!

Hasankale Pasinler'de Akasya Vadis Projesi Çözüme Kavuşuyor!

Akasya Vadisi 2020'de Hizmet Verecek!

Erzurum'un Pasinler (Hasankale) ilçe Belediyesinin yeni başkanı Ahmet Dölekli Pasinler'in kanayan bir yarasına daha derman olduklarını duyurdu. Akasya Vadi Projesi çözüme kavuşuyor.

Başkan Ahmet Dölekli sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, Akasya Vadisi projesiyle yaşanan problemleri çözmek adına aylardır sürdürdükleri görüşmeler akabinde projenin eski sahibi Çağ Grup Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Kadirhan Sunguroğlu ile bir araya geldiklerini iletti.

Başkan, "Akasya Vadisi Projesi'ni devralarak büyük bir hizmet gerçekleştiren İş kadını Ayşe Gürkan hanımefendiye teşekkür ediyorum. Yapımına başlanan proje Ocak ayı itibariyle halkımızın hizmetine sunulacaktır. İlçemize memleketimize hayırlı olsun."

2012'de Çalışmaları Başlayan Proje Bir Çok Mağdur Oluşturmuştu!

Öte yandan Türk hamamı, spor merkezi, aquapark, eğlence merkezi, alışveriş merkezi, mini marketlerin olacağı proje 2012 yılında hayat geçmiş sonrasında tamamlanamamış ve arkasaında bir çok mağdur bıraktığı ifade edilmişti.

Hasankale Pasinler ilçe turizmine de balta vuran projede çalışmalara başlanacak olması yeni Belediye Başkanı Ahmet Dölekli'nin başarısı olarak değerlendiriliyor.

Yorum Yazın

Yorumlar

Hilal Paşaoğlu

Hilal Paşaoğlu

Sayın yetkili, Ağustos 2020 de devre mülkümü kullana bilecekmiyim. Bildirirseniz memnun olurum. Teşekkürler.