GÜNCEL

Toplu Ulaşımda Öğrenci Zammı İptal Edildi!

Toplu Ulaşımda Öğrenci Zammı İptal Edildi!
Toplu Ulaşımda Öğrenci Zammı İptal Edildi!

Başkan Sekmen Sosyal Medya Hesabından Duyurdu!

Büyükşehir Belediyesi şehir içi toplu ulaşımda Kardelen Kart ücretlendirmelerine 1 Ekim'de geçirli olan kısmi zam yapmıştı.

Erzurum Büyükşehir Belediyesi Başkanı Mehmet Sekmen yapılan öğrenci zammının iptal edildiğini sosyal medya hesabından paylaşım yaparak duyurdu.

İşte O Paylaşım:

"Öğrenciler bizim övüncümüz, kıvancımız, her şeyimiz… Dolayısıyla onların talep ve beklentileri bizim sürekli önceliğimizdir. Geleceğimizin teminatı olan gençlerimizden gelen yoğun talepler üzerine;

Öğrenci ulaşım ücretlerinin artırılmasını öngören UKOME kararının iptal edilmesini sağladık. Öğrencilerimiz, şehir içi ulaşım hizmetlerine dönemsel olarak yapılan söz konusu fiyat artışından kesinlikle etkilenmeyecek ve bu hizmeti eski tarife üzerinden almaya devam edeceklerdir.

Her türlü ihtiyaç ve beklentileri karşısında Erzurum Büyükşehir Belediyesi olarak öğrencilerimizin ve gençlerimizin sürekli yanında olduk, olmaya da devam edeceğiz.

Öte yandan bu süre içerisinde zamlı abonman kartı alan öğrencilerimizin mağduriyetlerini gidermek amacıyla 15 Ekim 2019 tarihinden sonra nakit ödemeleri dolum yerlerinde yapılacaktır. Kamuoyuna saygı ile duyurulur."

Yorumla
Facebook Twitter Telegram Whatsapp Linkedin Pinterest
{{begeni}} {{yorumsayi}}
4 Ekim 2019 20:38
Kullanıcı
{{item.IsimSoyisim==' '?"Kayıtsız Kullanıcı":item.IsimSoyisim}}
{{tariheCevir(item.KayitTarihi)}}

{{item.YorumMetni}}

{{item.BegenSay}}
Oturum Açınız

Yorum yazmak için oturum açmalısınız.

Oturum Aç Üye Ol

Mağazada Çok Satılanlar

Mağaza

ERZURUM NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
{{item[0]}}
GÜNEŞ
{{item[1]}}
ÖĞLE
{{item[2]}}
İKİNDİ
{{item[3]}}
AKŞAM
{{item[4]}}
YATSI
{{item[5]}}